Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő,50 + évesek,ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő,50 + évesek,ti még mindig férjjel / feleséggel egy ágyban alszotok vagy külön ágyban, esetleg külön szobába is ?

Figyelt kérdés

Ha külön alszotok, mi volt az oka vagy indoka a külön alvás elkezdésének ?

Milyen hatással lett a házaséletre a külön alvás, jó vagy rossz hatással van a házaséletre a kapcsolatra a szexre a külön alvás?

Illetve ha együtt alszotok az milyen hatással van szerintetek a házaséletetekre , Jó vagy rossz hatással van ?



#50 éves házasok együtt alvás előny hátrány
2021. szept. 27. 13:09
A kérdező szavazást indított:
50 + éves házasként együtt alvást támogatom.
50 + éves házasként, külön alvást támogatom.
17 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok 50, de 45 közeledve az a természetes ha a párommal összebújunk esténként, kivéve ha valamelyikünk beteg. A szüleim külön alszanak vagy 20 éve, mivel apám esténként 2-3 óránként kijár wc-re így ez érthető is. Idős kori különalvásnak szerintem inkább egészségügyi magyarázata van mint pusztán elhidegülés vagy a kényelem. Viszont tudok olyan esetről is amikor egy szobában alszanak de külön ágyban, gondolom nem tudják megoldani hogy más szobában aludjanak, mert erre nem sok értelmes magyarázat van. Az egyik haverom felesége csak akkor fekszik a haver mellé amikor szex van, ha alszik nem bír megmaradni mellette mert horkol mint az állat!! A tapasz sem megoldás nála, megműttetni meg nem hajlandó magát, így marad a külön szobában alvás zárt ajtókkal.
2021. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Kérlek , akik a külön alvásra szavaztatok, írjatok egy két soros indoklást, véleményt, tapasztalatot, hogy miért támogatjátok inkább a külön alvást!
2021. szept. 27. 14:20
 3/39 A kérdező kommentje:
Kérlek , akik az együtt alvásra szavaztatok, írjatok egy két soros indoklást, véleményt, tapasztalatot, hogy miért támogatjátok inkább az együtt alvást!
2021. szept. 27. 14:21
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

40 évesek vagyunk, kb 2-3 év házasság után feladtuk az együtt alvást mert a kapcsolat rovására ment.

Teljesen más a bioritmusunk, férjem fél5kor kel és 10-kor fekszik le aludni, én meg 2 előtt nem tudok elaludni, cserébe 9kor kelek. Rossz alvó vagyok ráadásul, ki-be járkálok, minden zajra felébredek. És ha felébredtem akkor a járkálással meg a férjemet ébresztem csak fel.

Sokkal jobb így sztem. A házaséletre meg nem hogy rossz hatással volt, hanem inkább jó hatással. Többet szexelünk így, és kevesebbet veszekszünk :) Külön izgalom hogy ha lefekvés előtt akarunk szexelni (ami amúgy ritka, inkább a délutánit szeretjük) akkor bekopogunk a másikhoz. Van ebben vmi különleges... De ezt leszámítva egyébként az elalvás előtti összebújás kicsit hiányzik, bár az mindig is hiányzott.. Kanapén szoktunk összebújni este fele, vagy reggel befekszünk a másik mellé az ágyba, egy lustább vasárnapon.

2021. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem úgy van hogy ha 50 éves vagy akkor kötelező külön aludni 50 alatt alatt meg együtt.


Egyén és pár függő, és nem kor.


Horkolok. Külön alszunk. Azóta nincs szex sem.

2021. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, a külön alvás a szex rovására megy !
2021. szept. 27. 21:52
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Én horkolok, így külön szoba. Nem tudná kialudni magát a feleségem. 48f.
2021. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

7 # -es

Milyen hatással lett a házaséletre a külön alvás, jó vagy rossz hatással van a házaséletre a kapcsolatra a szexre a külön alvás?

2021. szept. 28. 12:33
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális életünk szar, de nem ettől. Rosszabb nem lett. Jobban ki tudja magát aludni, én meg nem idegeskedem, hogy nem tud tőlem aludni.
2021. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nyaggatnom kellett a szexért, amit utált, most csak szimplán nem enged be a szobába. A szexuális élet tehát nem lett jobb, viszont az tény, hogy feleségemnek sokkal jobb így.
2021. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!