Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasságban élnek azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságban élnek azoknak létezik olyan, hogy magánélet? Egy házasság nem arról szól, hogy a felek mindent megbeszélnek és megosztanak egymással? Vagy az a normális hogy titkok vannak? Érdekel Ti mit gondoltok erről?!

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 17:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem minden házasságban vannak titkok. És ez így is van rendjén.
2021. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Titok és titok közt is van különbség. Ha mondjuk egy barátnőm megosztja velem az egészségügyi problémáit, nem fogok ezzel a páromhoz rohanni, hogy elmeséljem neki. Viszont nem dugdosom a telefonom a párom elől, ha mondjuk mellette fekve chatelek valakivel. Megbeszélünk minden fontosat, de nyilván minden egyes pillanatunkról nem fogunk beszámolni, ez kb lehetetlen lenne.
2021. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne lehetnének titkok?

Persze, nem olyanok, amik válóok kategória, de na.

Házasság nem egyenlő a teljesen fel is adjuk magunkattal

2021. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk létezik magánélet.
2021. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 harebell ***** válasza:
96%
Barátaim, családtagok dolgait bizalmasan kezelem, ezeket nem beszélem meg a párommal vagy csak nagyon nagy vonalakban. De én minden mást megosztok vele, olyan dolgokat mindenképp, ami őt is érinti, de a többit is jólesik elmondani neki. Ettől még úgy érzem, van magánéletem.
2021. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
nem lesztek ketten egy testté, bármit is meséltek hittanon. nem normális minden létező dolgodat, gondolatodat, érzésedet rázúdítani a másikra. az emberi kapcsolatok egyszerűen nem erre valók. még az olyan szorosak sem, mint egy házasság. lehetnek olyan dolgok, amiket annyira személyesnek érzel, hogy még a házastársaddal sem osztod meg, de bármi olyat, aminek jelentősége van vagy őt is érinti, jó házasságban megosztanak egymással a felek.
2021. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

A mi házasságunk úgy működik jól, hogy mindent megbeszélünk. Minden alá értek mindent is.

De azt is tudom, hogy másnak másképp működik jól. Szerintem ez pár illetve kapcsolatfüggő is, hogy kinek mi a jó.

2021. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Van, ahol attól működik a hosszú házasság, hogy mindent az égvilágon átbeszélnek. De van, ahol jobb, ha maradnak titkok. Személyiség függő.
2021. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Van pl. fürdőszoba titkom és biztosan neki is. Amúgy időnk javát együtt töltjük még ha éppen nem beszélgetünk, csak bambulunk.
2021. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lehetnének titkok? Nem egymással kapcsolatos titkok, de pl a barátnőim nyűgjeit nem osztom meg a férjemmel.
2021. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!