Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is csak felfújom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak felfújom a dolgot vagy jogosan esett rosszul a férjem viselkedése?

Figyelt kérdés

A férjemmel és anyósommal beültünk egy cukrászdába. A férjem háta és dereka eléggé fáj mostanában, ezért először csak meglepett, majd elég rosszul is esett, hogy a miknet kiszolgáló hölgynek azonnal segített kihozni a sütiket meg az üdítőket, sőt a mosatlant is ő szedte össze és vitte vissza a pulthoz hogy ne kelljen fáradnia.

Nekem ez nagyon rosszul esett. Otthon csaknem halálán van, még egy pohár vizért sem tud kimenni a konyháig, egy idegen csajnak meg simán pattog.

A férjem szerint nincs ezzel semmi baj, csak udvarias volt.


2021. nov. 2. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Háh mekkora szánalmas gyökér az ilyen. :D
2021. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Hàt, elég érdekes, hogy valaki a pincérnek segít kiszolgálni, miközben ő a vendég. De még furcsább, hogy otthon pedig még magát sem látja el.

Jogos a sérelmed szerintem.

2021. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
És reméljük vastag borravalót is adott neki :D
2021. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
28%

Az én férjem is mindig segít a pultosoknak, pincéreknek, de én is, valahogy ezek mi vagyunk.

Lehet most az anyja miatt (is) volt ilyen, meg hogy kicsit kiszabadultatok otthonról,-bár nem tudom mennyit mentek ki a nagyvilágba pénzt költeni.


De gondolom nem véletlen van ekkora féltékenység benned, éd vagy ilyen hepciás a férjed vs fiatal (gondolom) pincércsajjal szemben.

Ezt érdemes tisztázni, meg úgy az egész házasságod rendbe tenni, mert ez sokat elárul rólatok, és így elég xar élet elé néztek.

2021. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Úgy sejtem, mélyponton van a házasságotok.
2021. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem azzal nincs bajom,hogy a pincérnek segített még akkor is ha fáj a dereka,ez pár lépés volt,ennyit tenni kell. Az otthoni helyzet a kérdés: sajnáltatja csak magát,így mentesül,vagy tényleg rossz a helyzet?
2021. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Az en apam a mai napig igy viselkedik ,amikor valami nocskenek jatsza az eszet! A legundoritobb tipusu , ferfinak csufolt , fergek egyik ismerteto jele! Gyomrom felfordul az ilyenektol!
2021. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Régebben engem is nagyon bosszantott az ilyesmi. Mostmár csak szánakozva nevetek. Hangulatomtól függően vagy magamban, vagy férjemet ugratom, vagy ha nagyon szemét hangulatban lennék, még utána szólni is képes lennék, hogy -Meg ne húzd a hátad, reggel is alig tudtál kikelni az ágyból- vagy valami hasonló. :)
2021. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Hát érdekes szitu :), de ne tulajdoníts nagy jelentőséget neki,tetszett neki a felszolgáló és egy kicsit imponálni akart. Mondjuk azt a buzgóságot otthon is kamatoztathatná néha.
2021. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Én mondjuk beszóltam volna neki. Ilketve ha majd otthon "szenved" szépen megoldja magának a gondjait.
2021. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!