Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Így is lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok várandós vagyok még "kiskorú " a barátom már felnőtt és össze szeretnénk házasodni már beszéltünk a gyamhivatalal és tudjuk, hogy mik kellenek ehez stb

Viszont anyam közben meggondolta magát és azt mondta ő nem fog bemenni a gyámügyre, hogy meghalgassák öt is mivel ő szeretne lenni a kicsi gyámja én pedig mindenképp szeretném ha törvényesen is az én gyerekem lenne tehát az érdekelne hogyha ő nem jön el akkor is működhet - e így


máj. 15. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem kioktatni akarlak de még kiskorú vagy és már házasság ,gyerek is lesz. Nem tudod miről maradsz le az életben. Nagyon elsietted ezt az egészet. Nem tudom hogy működik de nyílván te leszel a törvényes anya de szerintem maradnia kell anyukádnak gyámnak.
máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Anyukád jót akar, hallgass rá. Igazság szerint ha lehetne el kéne vetetni a kicsit. Ha kiderül valahogyan, hogy kiskorú a párod még mehetsz ülni!
máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus c gány életkép.
máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerinted csak a cigányok lehetnek így ? Énis az vagyok, 26 éves egyedülálló,gyerekem sincs,viszont ismerek magyarban olyat aki 17 évesen már 2 gyerekes anyuka volt,úgyhogy ne általánosíts.
máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés a barátod mennyire megbízható, el tud benneteket tartani?

Lehet kioktatni, hogy fiatal, de ha már megtörtént és ebben a szakaszban tart, akkoe nem lehet visszacsinálni, ha siránkozik és szégyelli magát élete végéig, akkor sem.

Anyukád nem biztos, hogy segíteni akar, sokaknak kecsegtető, hogy otthon maradhatnak pár évig a gyerekkel munka helyett. Anyám még 28 évesen is elvette volna a fiamat, ha tehette volna, pedig már 20 éves korom óta nem otthon élek.

máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem érdekel az én szememben az is cgány.
máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatásokat 20 hetes vagyok ha elakartam volna vetetni mar megtettem volna egyébként a barátom dolgozik így van önálló keresete és saját házzal is rendelkezik továbbá várom azok válaszait akik a kérdésemre válaszolnak és nem térnek el a tárgyról :)
máj. 15. 12:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod apasági nyilatkozatot tesz a várandósságod alatt, azzal nem lehet elkerülni, hogy anyukád legyen a gyám? Mennyi időd van 18éves korodik?
máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha apuka nagykorú és elismeri a gyermeket, dolgozik és adottak a körülmények, akkor szerintem nem szükséges hogy a nagymama legyen a gyám.
máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

16 éves voltam és őrülten szerelmes, amikor becsúszott a gyerek. Életem legnehezebb, de egyben legjobb döntése volt az abortusz. Bár még évekig együtt voltam utána a sráccal, nagyon jó, hogy nem született gyerekünk, mert egyikőnk sem lett volna alkalmas az akkori élethelyzetben szülővé válni.

Nagyon jól gondold meg, hogy mit csinálsz, mert nem csak a ti egész életetekre lesz hatással, hanem a gyermek életére is.

máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!