Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők akik megvonjátok a férjétő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik megvonjátok a férjétől a szexualitást, miért teszitek?

Figyelt kérdés
Sok rémtörténetet láttam hallottam mostanában. Ahol a feleség már nem akar semmit. Csak elvan mint a befőtt. Rendes dogozó férfiakról is azt hallom hogy az asszonynak már nincs kedve. Nektek nem hiányzik a dolog?

#szex #Asszony nem akarja
2021. nov. 15. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Jogos a kérdés
2021. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Mert várják, hogy félrelépjen, és lehet mártírkodniuk.
2021. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem unjátok még ezt a gumicsontot rágni? Most ez a gyakori új slágertémája?
2021. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
2021. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Igen 3as jól látod most a galád nők a téma akik nem akarnak dugni és frigidek is. Aztán jön majd megint az incel hét, chadfej hét.
2021. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Megéri szerintetek egyéves állampapírt venni?
2021. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Múltkor a mamám azt mesélte, hogy olyan szegények voltak, hogy csak cukros tejbe áztatott kenyeret ettek édességként. Múltkor kipróbáltam és szerintem nagyon finom.


Ui.: Hosszútávú hozamra érdemes állampapírt venni.

2021. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Erre egybefüggő választ nem lehet adni.

Ha talágatnom kellene, akkor az evolúcióra gondolnék: az evolúcióban fontos szerepet tölt be a fajfenntartás. Ahhoz, hogy továbbörökítsük a genetikai anyagot, kell egy gyerek, aki túl is él.

Ehhez pedig elég érdekes berendezkedése van a női szervezetnek: orvostanhallgatóként még immunológiából tanultam, hogy a nő szexuális vonzódásában nagy szerepet játszanak a szagok: párkeresésnél mindig azon pasik illatát találják vonzónak, akiknek az immunrendszere lényegesen különböző, mint a sajátjuk, mert így a gyerek immunrendszere sokkal erősebb lehet. És most jön a csavar: gyerek megszületése után meg pont hogy azoknak az illatát tartják kellemesnek (nem szexuálisan!), akiknek az immunrendszere rendkívül hasonló a sajátjukéhoz, ergo a saját családjukét, mert az ottani nők fogják segíteni felnevelni a gyereket, míg apu mamutokra vadászik a pusztán. Ekkor szoktak a férjek "kikerülni a kanapéra". Igen, nekem ezt így tanították immunból 3 évvel ezelőtt. 😄

2021. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Most döbbentem rá, hogy már november van és idén még nem ettem sütőtökös pitét. Tud valaki jó receptet?
2021. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Nekem azt mesélte mamám barátnője, hogy ők meg cukrozott kávézaccott ettek édességként. Más világ volt, igen.

Az állampapíros témát én is támogatom.

2021. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!