Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 35 feletti elvált/egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Optipolar kérdése:

35 feletti elvált/egyedülálló Nők! Utáljátok a férfiakat (akár az exeiteket) a tönkrement házasságotokért/kapcsolatotokért?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár évben sok olyan 35 év feletti elvált/egyedülálló, gyerekét egyedül nevelő nővel beszélgettem, akiknek minden szavukból átjött a keserűség (pl. ekézték magukat a koruk miatt; kétségbe voltak esve, hogy kinek fognak kelleni gyerekkel), csalódottság, nem ritkán a férfiakkal szemben táplált ellenszenv.

2021. dec. 8. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

35 feletti elvált/egyedülálló Férfiak!

Utáljátok a nőket (akár az exeiteket) a tönkrement házasságotokért/kapcsolatotokért?


Az utóbbi pár évben sok olyan 35 év feletti elvált/egyedülálló, gyerekét egyedül nevelő férfival beszélgettem, akiknek minden szavukból átjött a keserűség (pl. ekézték magukat a csóróságuk miatt; kétségbe voltak esve, hogy kinek fognak kelleni gyerekkel), csalódottság, nem ritkán a nőkkel szemben táplált ellenszenv.

2021. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ha erre a kérdésedre szeretnél választ, akkor javaslom, hogy nyiss egy saját topicot, és ne itt trollkodj.
2021. dec. 8. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ha erre a topikra szeretnél kérdést, akkor javaslom, hogy nyiss egy saját trollt, és ne itt válaszkodj.
2021. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bevehetnéd a gyógyszereidet.
2021. dec. 8. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem utálom őket,csak az exemet.
2021. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem utálom őket, csak nők terén pár %-kukat találom megbízhatónak.És ez pont elég, hogy csak szexre használjam egyrészüket. Sok olyan van belőlük is, aki még arra sem jó.
2021. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem utálom őket, viszont jobban meggondolom, kivel jövök össze. Válogatósabb vagyok, mint válás előtt. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Így vagyok már több éve egyedül a gyerekeimmel.
2021. dec. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
miért utálnám? az, hogy nem sikerült, nem csak az ő hibájuk. a többi pasit meg főleg miért kéne?
2021. dec. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Miért utálnám a többit ? Nincs okom rá egy ember miatt megítélni a többit. Annyi, hogy sokkal megfontoltabb, óvatosabb lettem azóta! Meggondolom jobban kinek adok esélyt bármire is.
2021. dec. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek idősebb nőket, akik egyedül élnek (a szomszédaim) és cseppet sem tűnnek elkeseredettnek. Persze gyermektelenek és sosem voltak férjnél, talán ez a titok. Nem tudtak megkeseredni! :D
2021. dec. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!