Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Alakult ki gyakoris ismeretség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakult ki gyakoris ismeretségből tartós - hosszabb távú - házasság? Vagy akár csak eljegyzés, ha fel is bontottátok bármilyen ok miatt?

Figyelt kérdés
Siker és kudarc történetek - és azok okai - egyaránt érdekelnek!

2022. jan. 17. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2013 őszén megismertem itt egy lányt. Ő 15 éves volt,én 16. Nagyon egy hullámhosszon voltunk az első üzenetektől kezdve, de volt köztünk 80km távolság, nem gondoltuk volna, hogy olyan fiatalon működne így, ezért barátok maradtunk. Később lett mindkettőnknek kapcsolata, az idő alatt kevesebbet beszéltünk de teljesen nem szakadt meg a kontakt,az a full bizalmas barátság így is megmaradt, pedig személyesen nem is találkoztunk még, max néha telefonáltunk. Végül az én kapcsolatom 2018ban végleg zátonyra futott, ezt amikor megosztottam vele, újra napi szinten kezdtünk beszélni, és mondta, hogy nekik se megy már, és szakítófélben vannak. '19 legelején hirtelen kipattant az az ötlet a fejünkből, hogy találkozzunk.(addigra már volt jogisítványunk , úgyhogy megszűntek a tinikori akadályok) :D egy fêlúton lévő kisvárost kinéztünk,beültünk egy étterembe. Az élő kontakt abban a pár órában full megerősítette, hogy nekünk dolgunk van egymással, egyszerűen ugyanolyan tökéletes volt minden mint online.szinte azonnal végleg azakított a barátjával,(Ez nélkülem is bekövetkezett volna) rögtön össze is jöttünk, 3 hónap után össze is költöztünk, azóta is együtt 🥰

A végén tudom, hogy kicsit meredeknek hangzik a tempó,😅 de nem bántuk meg, minden teljesen jól alakult.

2022. jan. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: gratulálok a sikertörténethez! :)


További tartalmas, hosszú boldog éveket kívánok együtt Nektek!

2022. jan. 17. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg nővel megismerkedtem, de semmi komoly.
2022. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: vigasztalódj, egyszer csak sikerül! :)


Pont, amikor nem is gondolnád. (Velem is ez történt, csak én nő vagyok.) Akkor jött az életembe valaki, amikor már régen nem feltételeztem.


Meg is lepődtem rendesen a váratlan eseményen...

2022. jan. 18. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Köszönjük szépen 😊
2022. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!