Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A mai világban miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért olyan nagy szám,hogy egy házaspár tényleg jól él és szerelmesek?

Figyelt kérdés
Mi 6 éve vagyunk együtt.Nem mondom,hogy nincsenek viták,mert nyilván vannak.Viszont olyan szerelmesek vagyunk,mint az elején.Nincs probléa a szexel sem.Nem távolodtunk el stb.Nyugtassatok meg,hogy azért vannak még jól működő házasságok?
2022. jan. 31. 05:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Térjünk vissza erre 10 év múlva
2022. jan. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
😅😅😅😅Na erről ennyit.
2022. jan. 31. 05:38
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha én nem leszek szerelmes kilépek a kapcsolatbol.A volt férjemmel 17 évig voltunk együtt,nem miattam váltunk el.
2022. jan. 31. 05:39
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Sokan csak azért vannak kapcsolatban, hogy ne legyenek egyedül. Mindegy, hogy kivel. El se tudják képzelni, hogy milyen, amikor jó együtt, mert összeillenek.

20 éve boldog házasok vagyunk.

2022. jan. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

"Ha én nem leszek szerelmes kilépek a kapcsolatbol."


Ez jó :D ennyi erővel már most nyugodtan kiléphetsz belőle. Az a nagy rózsaszín ködös szerelem úgyis elmúlik mindig. Jobb esetben átalakul a szeretet egy mélyebb formájába ami a feltétel nélküli kölcsönös bizalomra és tiszteletre stb. épül. És ez már egy tudatos dolog ami nagyon fontos! A szerelem meg csak egy átmeneti megszállottsághoz hasonló állapot.

2022. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
Nézd meg a válási statisztikákat, aztán megkapod a választ.
2022. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is feltűnt csqk másképp.


Nálunk pl a szex olyan jo a kqpcsolatban, hogy arrol akartak győzködni, hogy akkor az csak szexkapcsolat lehet koztunk.


El se tudják az emberek azt képzelni, hogy valaki a sajat párjával szereti a szexet es a saját párja a szexistennője is :D

A legtobb ember hazassagban szeretot tart meg nincs szex, es kiveri a biztositékot, ha vkik élvezik egymással a szexet házasságban:D

2022. jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Mi is ilyenek vagyunk, de erre igazán csak a halálos ágyamon tudok büszke lenni, nem most, erőm teljében, mikor az életem felét sem éltem le.


A szüleim 35 év házasság után váltak. :D Apám megcsalta anyámat, majd az új ringyó számára el akarta venni a közös vagyonból anyám nevére vásárolt házat. Pechére a bíróság az egészet anyámnak ítélte, de ez már nem fontos a sztori szempontjából.


Lényeg a lényeg, a szüleim mintáján megtanultam, hogy igazán biztos csak akkor lehet az ember az élete dolgaiban, ha már nem él. Meg a vagyonszerződés fontosságát is.

2022. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én már csak azt nem értem,ha egy házasság nem jó,miért nem válnak el?
2022. jan. 31. 09:39
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

"Ha én nem leszek szerelmes kilépek a kapcsolatbol."


A világon soha nem volt ilyen mennyiségű válás pont emiatt. Minden tökéletes idilli dehát azok a pillangók sajnos elmultak ugyhogy tizen-huszonév együtt az kuka egyik napról a másikra. Nem igazán hallok nőtől olyat h miket tesz azért h fenntartsa a szerelmet vagy kicsit komolyabb dolgokra koncentrálna a kapcsolatban mintsem egy szaros érzésre a belében.

2022. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!