Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez reális félelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez reális félelem?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok és jelenleg szingli, rossz tulajdonsagom, hogy időközönként előjön nálam félelem a jövő miatt, most pl attól, hogy nem lesz soha férjem és gyerekeim vagy párkapcsolatom, ilyen létezik egyáltalán?

2022. febr. 1. 01:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

nem reális, hacsak nincs valami javíthatatlan defektusod

jó néhány házas ember ilyen idős korában az első párkapcsolatán sem volt még túl

2022. febr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Korai a félelmed.

Ma már sokkal később alakulnak ki az egymáshoz való párok.

Nem kell elsietni, bőven van még időd megtalálni az "igazit".

2022. febr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Hát azért annyira bőven nincs.. Kb 5-10 éve van még. És félelmében akár addig bele is ugorhat 2-3 hosszabb kapcsolatba amit erőltet, és hoppá. 35 éves, és se gyerek, se szerető férj. Aztán ha talál is valakit, akkor meg azon fog görcsölni, hogy vajon teherbe tud esni? Annyi időssen már nehezebb.

Nem azért, de az ilyen félelmek jogosak.

Most jöhet a lepontozás, nyomjátok, ne sajnáljátok!!!

2022. febr. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Ha jól nézel ki, akkor nincs okod az aggodalomra.


Ha nem nézel ki jól, akkor sem, mert manapság az átlagos, vagy csúnya lányokat is megkefélik. Csak kérdés, hogy ki.

2022. febr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%

Ha jól nézel ki, akkor nincs ok az aggodalomra.


Ha nem nézel ki jól, akkor sem. Manapság az átlagos és csúnya lányokat is megkefélik. Csak kérdés, hogy ki, mert nem biztos, hogy Brad Pitt színű pasi.


Ha pasinak születtél volna, nehezebb lenne a helyzet, de így biztosan találsz partnert.

2022. febr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Na kétszer küldtem el xD na mindegy.
2022. febr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

A nagyim 30 éve készül rá, hogy kitör itt a háború megint.


Jogos félelem? Lehet, hogy most az ukrajnai konfliktus átgyűrűzik.


De érdemes volt 30 éve erre készülnie? A pszichológusom szerint nem. (Szerintem amúgy igen, de állítólag ezt hívják negativizmus-pesszimizmus sémának).


Kívülről a te félelmedre azt tudom mondani, hogy ne rágódj rajta. Belülről megélni ezt sokkal nehezebb (és amúgy kinek volt fél évi élelmiszerkészlete, mikor beütött a covid, na ugye, hogy nem a pszichológusnak van igaza XD).

2022. febr. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Hova sietsz? Előtted élet. Éld. Mindennek eljön az ideje. Ne görcsölj, ne töprengj. Élj normális társasági életet, tanulj, építsd magad. Szembe fog jönni veled, amikor nem is számítasz rá.
2022. febr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Az a gond, hogy ha erre rágörcsölsz, akkor hajlamos leszel megrekedni mérgező kapcsolatban, és ahelyett, hogy szakítanál, inkább nyeled a xart, mert ha elég jókislány leszel, biztos elvesz jutalomból, és akkor garantált a happy end. Így lehet, hogy lesz egy kapcsolatod, de tönkreteszed az életed.

A házasság és a gyerek akkor boldogság, ha a megfelelő emberrel vagy. Ellenkező esetben rabszolgaság életed végéig.

Arra törekedj, hogy boldog párkapcsolatban legyél. A többi jön magától. Aki nem úgy bánik veled, ahogy neked jó, azt tedd ki a p..ba. Viselkedj te is úgy, hogy ő boldog legyen veled. Ami persze nem azt jelenti, hogy leszel a lábtörlője!

Van az a mondás, hogy ha meg akarod találni a nagy őt, előbb keresd meg a nagy ént! Akkor vagy vonzó a normális férfiaknak, ha jól érzed magad, élvezeted az életed.

2022. febr. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen biztos voltam benne, hogy sose lesz családom. Most sem vagyok benne biztos, hogy jobban jártam így.
2022. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!