Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez reális félelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez reális félelem?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok és jelenleg szingli, rossz tulajdonsagom, hogy időközönként előjön nálam félelem a jövő miatt, most pl attól, hogy nem lesz soha férjem és gyerekeim vagy párkapcsolatom, ilyen létezik egyáltalán?

2022. febr. 1. 01:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

"nem lesz soha férjem és gyerekeim vagy párkapcsolatom, ilyen létezik egyáltalán?"


20 évesen korai a félelmed, még akármi történhet.


Sajnos nagyon is reális, mert nagyon sok mai nő szingli marad egész életében, mert nem elég jó neki egyetlen férfi sem.


Én jelenleg egy multinál dologzom, 9-en vagyunk az osztályon, 8 nő és én. Ehhez a pozicióhoz, diploma, komoly nyelvtudás, szakértelem, tapasztalat kell, és nagyon jól megfizetik.


Én nős vagyok, gyerekekkel, még 2 nő férjezett, egynek vannak gyerekei. Másik kettőnek van barátja, élettársa, 5 nőnek nincsen állandó kapcsolata, szingli bőven 30 felett mindegyik. Csinosak, igényesek, okosak, viccesek, jól keresnek, mégsem találtak senkit.

2022. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
bocs, 4 nőnek, rosszul számoltam :D
2022. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Azt tanácsolnám neked, hogy legyél nagyon tudtatos a párkapcsolatokban. Nekem több 35+ hölgyismerősöm van, akik a késői huszas éveikben sok-sok évig benne maradtak olyan párkapcsolatokban, ahol a céljaik nem egyeztek a férfiével.


A férfiak szórakzni, utazgatni, lazulgatni akartak (amivel nincsen semmi baj), csakhogy a hölgyek meg 5-6-7-8 évig reménykedtek, hogy majd megkomolyodik és elveszi őket feleséül és gyerekük lesz. Na, ez soha nem jött el,

"még nem vagyok rá kész",

"most a hitel miatt nem szülhetsz",

"nem fontos a papír"

"most léptettek elő, nem vállalhatunk gyereket"

stb, stb.


A kapcsolat első fél évében tisztázni kell, hogy az alapvető életcélok stimmelenek-e, ha nem, lépni kell, mert a nőknek sajnos biológiai okoból kevesebb idejük van a gyerekvállalásra, amennyiben ebben gondolkodsz.


Én férfi vagyok, de pár hónap után szakítottam egy korábbi barátnőmmel, hosszas gondolkodás után, mivel kijelentette, hogy soha nem akar gyereket - nálam ez nem jöhet szóba, mert én akarok, imádom a gyerekeket.

2022. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Sajnos nagyon is reális, mert nagyon sok mai nő szingli marad egész életében, mert nem elég jó neki egyetlen férfi sem."


Rám ez nem igaz, hogy nem elég jó egyetlen férfi sem

2022. márc. 4. 11:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!!! Bocsánat,ha nem inged ne vedd magadra,de 20 évesen gyerek a legtöbb lány! És ez valahol jó,nem kell elsietni a felnőtté válást. Randiztam illetve jártam,illetve

volt szexkapcsolatom(ennek kifejtése érdekes lesz) olyan lányokkal akiknek 18-19evesen jött a gyerek,mert azt hitték ők is,hogy a maximum pár évvel vagy sokkal idősebb pasival esküvő és gyerek. Most szingli anyukák akiket volt pasijaik(gyerekük apja terrorizál). ....sokkal szerencsétlen időseb pasi sok nem olyan szép, vagy rossz tini kort megélt lányt, megfogott kis pénzzel garzon lakással...aztán a lány azt vette észre szült egy babát pasi meg viagrával tud szexelni de az se elégíti ki.

Irtam,hogy szex kapcsolatom volt. Sok ilyen lány 20 évesen gyerek,de házasosdi gyereknevelősdi lelkileg leterheli aztán a válás kicsinálja, 25 évesen akar 21-22éves lenni.

2022. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is ezt mondták,hogy ráérek 20évesen. Nagyon sok lehetőségem lett volna,de sajnos nem mertem valtani. Elsőnek 4évig egy bántalmazó kapcsolatban voltam. Utána fél évig egyedül,majd egy ujabb 3éves mérgező kapcsolat majd 2 év egyedüllét. Utána 1éves parkapcsolat immár 30évesen összejötten egy fiatal sráccal akiröl azthittem ő lesz a férjem, már ő is nagyon kompromisszumos volt, az ágyban nagyon nem illettünk össze,de legalább jó volt hozzám. Mellette nyugodt voltam. Aztán másfél éves parkapcsolat után kiderült.hogy fél éve csal. Utána 2éve egyedül vagyok 174cm és 55kiló, tehát nem érzem magam extrém csúnyának, mégis csak alkalmi pasik írogatnak. Sokan kijelentik,hogy nem akarnak semmit, sokan csak ámítanak, de nem igazán akad komoly férfi akire felnézhetek. Sokszor gondolkodok,hogy huszon évesen a kicsit kompromisszumos srácok akik belsőleg fantasztikusak voltak sokkal jobb választások lettek volna mint ez a sok idióta. Úgy érzem ez az elmúlt ~12év teljesen elveszett. Így 33évesen már tényleg egyre veszéllyesebb gyereket vállalni, nem találok senkit akivel közösen lehetne tervezni. Olyan mintha a maradék közül lehetne csak válogatni aki senkinek sem kellett.

Szóval cselekedj bölvsen,ha úgy érzed válts, ne ragadj benne soha egy olyan kapcsolatban amire azt mondod,hogy nem vagy boldog!

Tudom nem egyszerü nemet mondani,de sajnos a saját érdekedben szükséges,hogy ilyen korban már babázhass....

2022. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!