Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Élt meg valaki szerelmet/közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élt meg valaki szerelmet/közeli kapcsolatot anélkül, hogy bármi történt volna fizikailag? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

Ami velem zajlik, tudom, hogy nem normális, nem korrekt és elítélendő. Szenvedek anélkül is, így kérlek ne ítélkezzetek, nagyon köszönöm!


3 iskolás gyermek anyukája vagyok, a férjem mindene. Nagyon szeretem a családomat.

De szerelmes vagyok másba…9 hónapja, nagyom intenzíven, minden pillanatban…

Ártatlan beszélgetéssel indult… aztán még egy kicsi belefér, barátság lett, bizalmas, aztán a felismerés…Szerelem…

Minden passzol, nagyon közel kerültünk egymáshoz. Próbáltuk abbahagyni, de nem ment. Ő is családos, jól működő nagy családja van, ahogy nekem is. Csodás házastársak, mi pedig itt állunk, nem fellángolás. Mindent tudunk már egymásról, nagyon mély értelmi kapcsolatba bonyolódtunk.

De SEMMI nem történt köztünk fizikailag, tartjuk magunkat, egész nap írkálunk egymásnak, gondolatban, szavakban élünk meg mindent.

Egy nap kimarad, beleőrülök. Nem akarom tönkretenni a családom életét és ő sem, de boldogtalanok vagyunk egymás nélkül. Intenzív 9 hónap volt…

Valaki átélt hasonlót? Mi lett?

Egy munkahely, egy baráti társaság, ismerjük egymás családját.

Abba kell hagyni, de szenvedünk a másik nélkül…


2022. febr. 8. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
El se kellett volna kezdeni.
2022. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lachesys ***** válasza:
93%
Ha lebuktok minden borul és 10 ember életét teszitek tönkre. Ideje lenne felnőttként viselkedni és vagy borítani, vagy abbahagyni ezt a jatszadozast. Amikor elkezdtetek vonzodni már akkor be kellett volna húzni a kéziféket.
2022. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi...ha felb*sznátok a családiéleteteket, még boldogtalanabbak lennétek, mert akkor nem csak nem a jó pillanatok jutnának nektek, hanem a munkával teki szürke hetköznapok is...azonnal megtörne a varázs
2022. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudom, el sem kellett volna kezdeni, de olyat éreztünk, mint soha. Tudom, hogy helytelen. Mindennel tisztában vagyok. Túlélni szeretném. Valakivel beszélni, aki átélt hasonlót…

Van érzés, ami felettünk áll……

2022. febr. 8. 21:42
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki hogy ennyi, és tiltsd le. El kell felejtened.
2022. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

4

De ertsd már meg, hogy az egy megidealizált valami!!!! Nem létezik! Nem letezne. Ha ossze is jonnetek...nem olyan lenne

Mert ugyanugy ott lennenek a mumkaval teli szurke hétkoznapok

2022. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy csók lett belőle, az is 2 év után. 4 év pokol és nincs vége. Ez van, ha az ember családos, soha többé nem lehet szerelmes.
2022. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6

Tudom, hogy nem olyan lenne. Nem akarok lépni.

Akkor így szól a kérdés: hogyan lehet túlélni azt, hogy vállalod, hogy nem lépsz, és ezzel a boldogtalanságodat is vállalod. A családod, a gyerekeid boldogságáért

2022. febr. 8. 22:16
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Teged sem az eszedert vett el a ferjed!



Hogyan: Felfogod a kis agyadban, amit most leírtál! - nem lenne olyan!

Tehát nem egy valóságos dolog után epekedsz, hanem egy nem letező után! Ha innen nézed, és ezt elfogadod, bumm, meg is szünt a probléma

2022. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, éltem meg szerelmet/közeli kapcsolatot, fizikai kontaktus nélkül. De mi KÉT FÜGGETLEN SZEMÉLY vagyunk!


(Mármint a férfi részéről van egy tartós barátnő. Viszont olyan jeleket ad le nekem időnként, mintha mégsem számítana neki annyira az a barátnő...)


Furcsának tartom, hogy nem veszi feleségül a szerelmét. Mindegy, Ő tudja, mit akar tenni az életével.

2022. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!