Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az baj, ha nem egyforma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem egyforma a karikagyűrű?

Figyelt kérdés

Lényegében a különbség annyi, hogy a női az körben köves és 1mm-el vékonyabb.

Női: 3mm

Férfi: 4mm


De ugyanaz az anyag és karát, a stílus is, csak ugye annyi, hogy az egyik az körben köves.


2022. febr. 18. 16:35
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem. Sokszor a fémallergia is közbeszól a vàlasztàsnàl...
2022. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, ha nektek ez tetszett, vagy így lehetett kihozni. Őszintén soha senkiért, akiét láttam nem mértem le vagy tettem rá kritikai megjegyzést. És ilyen történetet sem halottam mástól sem.
2022. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de a minap volt egy beszélgetünk a szülőkkel, és Ő szerintük az karikagyűrűnek egyformának kell lenniük, mert ez jelképezi az összetartozást stb.
2022. febr. 18. 16:46
 4/12 A kérdező kommentje:

beszélgetésünk*

a*


Bocsánat, csak ez a telefon javít ha kell, ha nem…

2022. febr. 18. 16:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: mindenki úgy és olyat hord, amilyet szeretne, akkor is, ha az két tök különböző, ha a párnak megfelel.

Másrészt, a teljesen személyes véleményem: amennyiben a fazon, stílus, anyag passzol, akkor az ilyen különbségek, minthogy van vagy nincs kő, az milyen színű, milyen vastag, stb., semmit nem számítanak. Amúgy az alapján, amit látok, a karikagyűrűk, ha nem teljesen standard arany semmi csicsával, akkor azért szoktak különbségek lenni a férfi-női között. A nőibe gyakran raknak követ, míg a férfibe nem, a női sokszor vékonyabb, stb.

2022. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek lenne baj?
2022. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem keze olyan nagy, hogy az a gyűrűszélesség teljesen idiótán mutat a kezemen. Mi is kő + vékonyabb gyűrűvel nyomjuk, fel se merült, hogy ugyanakkora legyen. Az egyen pólóból is van xs-es, meg L-es, attól még ugyanaz.
2022. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez rátok tartozik, ráadásul ez most divat is, sok ilyen párban árult, de mégsem teljesen ugyanolyan gyűrűt láttam már. Ha rákeresel google-ben is minden második találat ilyesmi.
2022. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi gyűrűink carbon és titánium ötvözetek.

A férjem gyűrűjén középen fut a titánium csík, ami szürke, a két szélén a carbon sávok, amik feketék.


Az enyém az ő inverze. Középen a fekete, benne három apró kő, a két szélén vékonyan a szürke sáv.


Nekünk így tetszenek, mások meg eddig nem fikázták, nem magyaráztak bele semmit.


Szóval ti is olyan gyűrűt hordjatok, amilyen nektek tetszik.

2022. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2022. febr. 18. 17:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!