Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes voltál még a párodba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltál még a párodba amikor eljegyeztétek egymást/összeházasodtatok/gyereketek lett?

Figyelt kérdés
Melyiknél voltál még szerelmes, melyiknél volt már csak szeretet? Érdemes szerinted belevágni ezekbe úgy, hogy már nincs meg a szerelem?
2022. márc. 26. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lehet így szétválasztani, attól függ, mit értesz szerelem alatt. Ha azt, hogy remeg a lábam, izzad a tenyerem mikor meglátom, és nem tudok rendesen enni meg aludni, mert folyton csak ő jár az eszemben, akkor az eljegyzésnél se voltam már szerelmes. Ha azt érted szerelem alatt, hogy minden nap alig várom, hogy hazaérjen és átöleljen, mert vele szeretek legjobban lenni a világon, akkor mindegyik eseménynél szerelmes voltam.
2022. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Tobben megkertek mar. Tobben is mar komoly kaocsolatban ahol már megannyi minden lejátszódott köztünk es nem mint csak ferfi es nő ismertuk már egymást hanem mint ember is.


Egyszer sem voltam mar a ködös szerelem illuziojában, minden alkalommql csalodásokkal, lenyelt fájdalmakkal a hátam mögött, azaz ugy, hogy tudom azt kinek mondok es mire igent, es minden ellenére mondva azt, lett eljegyzés.

2022. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
*A mostani barátom ugy jegyzett el hogy még nem akarunk házasságot es családot, mert ahhoz még instabil a kaocsolat, de ettől függetlenuk eljegyzéssel megvan erősítve a kaocsolatunk, hogy de azért ez több köztünk, mint sima járás.
2022. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Sose értettem ezt a szerelemből csak szeretet lesz szöveget. Én ezt abszolut nem érzem.

Szeretem az anyukámat, a tesómat, meg a kiskutyámat, a férjembe meg szerelmes vagyok, 12 év után is.:)

Amúgy 3 hónapon belül megkért, 1,5 év után házasodtunk. Gyereket pedig egyikünk sem akar.

2022. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
A szememnek mindig is tetszett. A fontosabb dolgokban azonos véleményen vagyunk. Mivel én erősen kritikus személyiség vagyok(önmagammal szemben is), nálam szerelemről nem lehetett beszélni. 21 éve vagyunk együtt, házasság, gyermek, meg van mindenünk. 500 évet kibírna a kapcsolatunk, szikla szilárd.
2022. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!