Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » (Hosszabb) Házasságban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Hosszabb) Házasságban élők! Mennyire tudtok beszélgetni? Folyamatosan van beszélgetéstémátok, bármikor bárhol?

Figyelt kérdés

És itt a bármikor bárhol bármennyit-en lenne inkább a hangsúly.

Sokat szoktunk beszélgetni, mindenféle témáról, szerencsére nem vagyunk leszorítkozva a mit főzzünk mit kell elintézni témakörre.

Viszont sokszor előfordul, hogy elmegyünk sétálni, beülünk egy kávéra, üdítőre, és kifogyunk a témából, és csak üldögélünk csendben.

Körülöttünk mindenki beszélget.

Olyan gázosnak érződik ez a helyzet.

Ti bármikor bárhol folyamatosan tudtok fecserészni?



2022. ápr. 6. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi tudunk, nagyon sokat beszélgetünk. 12 éve vagyunk együtt.
2022. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi számít hosszabb kapcsolatnak a kérdés szempontjából? 5 év? 25 év? 50?
2022. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal jó a kapcsolat, akivel a csend nem kínos, hanem normális.
2022. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig van téma. De nekünk így jó.Elég egy ölelés is és az ,hogy bámuljunk ki a fejünkből.
2022. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 Igazad van, valójában a kapcsolat hossza nem is lényeges. Inkább az együttélés ténye, mikor már nem friss a kapcsolat.

#3 Nekünk kettőnk között nem kínos :)


Csak kíváncsi vagyok mások hogyan vannak ezzel, mások folyamat tudnak cseverészni?

2022. ápr. 6. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Mi 6 éve élünk együtt, én nem érzem frissnek - de mondjuk egy huszonévnyi házassághoz képest meg semmi.

Azért válaszolok, hátha releváns: témánk mindig van, mindig tudunk beszélgetni ha akarunk. De olyan is van hogy nem akarunk, és mindketten elmélyedünk a saját gondolatainkban, anélkül hogy "kínos csend" lenne. Mondjuk ez egész ritka, a jellemző hogy végigdumáljuk az együtt töltött időt. :D

2022. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet állandóan csicseregni és ez normális is. Ha néha csak az ember békében elücsörög a másikkal, az is teljesen rendben van.
2022. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Itthon mi is sokszor kifejezetten szeretünk csendben lenni.


Csak hát ugye ha elmegy az ember valahova...általában mindenki beszélget.

2022. ápr. 6. 14:12
 9/10 Lupati ***** válasza:
Mi folyamatosan beszelgetunk vagy 30eve.Mostansag a válásról. És en nagyon szomorú vagyok ettől, hogy nemntudom boldoggá tenni a felesegem. Mar mindent megprobaltam. Please help!!!
2022. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Nagyon sajnálom! Ilyen hosszú együttlét után...szomorú olvasni is. :(
2022. ápr. 8. 00:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!