Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez csak érdekházas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak érdekházasság? Úgye nem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves barátom, akit nagyon szeretek. Most 44 éves, a felesége 34, van egy 4 éves kisfiuk. A történet ott kezdődik, hogy a barátomnak 9 évvel ezelőtt meghalt az 5 éves kisfia agydaganatban. Az akkori felesége a gyerek betegsége alatt folyamatosan bántotta, megalázta, félrelépett. A gyerekkel is a barátom ment be a kórházba, a másik kisfiukkal a felesége maradt otthon, de abszolút nem foglalkozott vele, inkább ment pasizni. Előtte sem volt egy mintafeleség, sem mintaanya, de abban az 1 évben kimutatta a foga fehérjét. 2 éves volt az elhunyt kisfiú öccse, amikor a tesója beteg lett, 3, amikor meghalt. A barátom teljesen tönkrement, elveszítette a kisfiát, a feleségében hatalmasat csalódott, és mindezek után még a felesége a másik gyereket is ellene hangolta. Rengeteg energiájába került, mire visszanyerte a gyermek bizalmát. Úgyanis az anyja folyamatosan azt hazudta neki, az apja azért nincs otthon, mert nem érdekli a család, csak a másik gyerek, aki szintén nem kíváncsi rájuk. ( ? ) A tragédia után a barátom elköltözött a feleségétől a gyerekkel együtt, miután " gyönyörűen " eltemette a kisfiát. Csak a másik kisfia tartotta ezek után életben. Akkor úgy volt, elválnak, mindenki ezt mondta neki ( én is ), de a nő mégis visszakönyörögte magát. Megpróbálta vele, persze a nő folytatta, amit előtte művelt, cseppet sem változott. Ez pár hónap után megelégelte a barátom és elköltözött a kisfiával együtt a nőtől. Előtte kiröhögte, majd megfenyegette, hogy elveszi tőle a gyereket. Szerencsére ez nem jött össze, a barátomnál maradt a gyerek. A fele vagyonát elvette tőle. Amikor válófélben voltak, megismerkedett egy másik nővel, egy társkeresőn. Azóta összejöttek, összeköltöztek, eljegyzés, esküvő, baba, ment minden gördülékenyen. Lehet, hogy én vagyok hülye, de nekem nem igazán tetszik ez a nő. Arcra sem, mármint nem csúnya, de valamiért nem szimpatikus. Ezt csak tetézi, hogy ez a nő nagyon messziről jött, nem a közelben lakott. Pedig értelmes nő, tolmács. Ugy tűnik, boldog vele a barátom. Viszont bennem van a félsz, hogy nem-e csak a pénze kell neki. A barátom sebész, így nyilván van mit a tejbe aprítani. Amióta összeköltöztek ( 6 éve ), azóta nem dolgozik. 5 évig " tűrte " az emeletes lakást, 0ersze mindig mondogatta, hogy jobb lenne a családi ház. Barátom is szeretett volna, így tavaly vettek egyett ( pontosabban a barátom, mert ő egy fillért nem adott bele ) és átköltöztek. Eladták a régi autójukat, vettek egy újat. Ezen kívül utazások ( gyerekekkel ), nagyon sok mindent vesz a nőnek. De mivel a házasságban szerzett vagyon közös, így a fele ház és fele autó az ővé. Barátom elmondása szerint egy nyugodt, csendes nő, aki nagyon jó anya, nagyon jó feleség és nagyon jó nevelőanya, elfogadta a másik gyereket, ellentéte a volt feleségének. Ja és bejárónőt tartanak, étteremből esznek, úgyanis ez a nő nem most, nem takarít, nem főz. Úgye szereti a barátomat??? Annyira nagyon féltem, annyit szenvedett már az életben, nem érdemli ezt mégegyszer!!!!!

2022. ápr. 10. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Foglalkozz a saját dolgoddal. Nem kellesz ennek a pasinak, hiába ekézed az összes nőjét.
2022. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És még , ami nagyon feltűnő, hogy ez a nő jobban néz ki a barátomnál külsőleg. De ez lehet nem fontos.
2022. ápr. 10. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

" A fele vagyonát elvette tőle. "


Ő is a nőtől.

2022. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk melegek, csak gyerekkori barátok! Én férfi vagyok!
2022. ápr. 10. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a nő háztartásbeli és élvezi az anyagi hasznát is a kapcsolatnak, még lehetséges, hogy valóban szereti a barátodat és tényleg nagyon jó anya és feleség. Az mondjuk nekem fura, hogy a nő nem dolgozik és így is takarítónő jár hozzájuk meg étteremből esznek (ha csak alkalmanként, az nyilván más). Persze ha nekik jó így, akkor az ő dolguk, csak kíváncsi lennék, hogy mit is csinál így egész nap. Mindenesetre úgy tűnik, hogy a barátod most boldog vele, a többi meg rájuk tartozik.
2022. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk az igaz, hogy az előző feleségével közösen szerezték a vagyont, de a mostanival nem!!
2022. ápr. 10. 14:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Az mondjuk nem teljesen igaz, hogy nem dolgozik, mert néha vállal otthon fordításokat, de csak unalmában.
2022. ápr. 10. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Isten mentsen az ilyen "kedves barátoktól" mint te, kérdező.
2022. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt azt hittem, hogy egy falusi vénasszony önti ki itt a lelkét. :D komolyan, nincs jobb dolgod?
2022. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha sebész, csak van esze, hogy ne a farka vezesse.


Orvosként se tudni felkutatni segítséget a kisfiúnak nagyon komoly lehetett megélni. ;(

2022. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!