Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem veszekedések után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem veszekedések után napokig szinte hozzám sem szól, annyira rosszul esik ez. Mát többször kértem ne tegye, de mindig ez van. Ráadásul a gyerekeinknek sem túl jó példa.. azon kívül borzasztó érzés nekem is. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 23:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus
2022. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mindkettőtöknek. Párterápia, mert ez egy nagyon primitív és gonosz módja a konfliktuskezelésnek, egész egyszerű büntetés.
2022. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha mindenképpen veszekedni akartok egymással, akkor ne a gyerekek előtt tegyétek!

A veszekedéseket nem napokig tartó durcizással kell a szőnyeg alá söpörni, hanem tessék leülni és megbeszélni a problémákat, hogy a jövőben kevesebb konfliktus alakuljon ki... :,D

2022. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
nem valószínű hogy tudatosan csinálja. beleragad érzelmileg és nem tud kijönni. beszéljetek erről. ne azt mond hogy ne csinálja hanem kérdezd meg milyen neki ilyenkor, tudnál e neki segíteni valabogy kijönni. oldjátok ezt.
2022. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Én is ilyen voltam.

Azert csináltam mert a nő számomra elfogadhatatlan formaban művelte.

Csak és kizárólag a gyerek előtt volt hajlandó provokálni veszekedni, mert tudta ez érzelmileg mindennél jobban hat rám és hogy nem fogok belemenni a gyerek előtt.


2esben viszont nem volt hajlandó normálisan atbeszélni dolgokat inkább szőnyeg alá söprés.

Elváltam és enyém a kislanyunk felügyeleti joga tehát én nevelem békeben nyugiban egy veszekedős üvöltöző idegbeteg terhes társasaga nélkül.

2022. ápr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Gondolom, a veszekedés okát se oldjátok meg. Ezért újra előjön, és egyre több a veszekedés.

Azért csinálja, hogy büntessen. Tehát azt tudod tenni, hogy kölcsönösen levegőnek nézed. Tegyél úgy, mint aki örül is neki, hogy nem kell beszélgetni. Akkor leszokik róla.

2022. ápr. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mit értesz veszekedés alatt.

Nekem is volt olyan párom, akinél azt jelentette a veszekedés, hogy nekiállt személyeskedni, és az összes hibámat(legyen az testi, vagy jellembéli) a fejemhez vágta. Olyan dolgokat hozott elő, amiknek semmi köze nem volt az aktuális vitához.

2022. ápr. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nem mindegy, hogy a veszekedés mit jelent. Ki és miért vezsekszik a másikkal?
2022. ápr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Párterápia.
2022. ápr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Én egy munkatársammal vagyok így. Megbeszéltük egyszer jóval a probléma után, hogy csak köszönünk egymásnak, amit tartunk is 1-1 kivétellel. Ugyanakkor érzem, hogy valójában ez sem neki-, sem nekem nem jó.


A 4#-es hiába van lepontozva, de jó választ adott. Beszéljetek róla.

2022. ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!