Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » November óta vagyunk házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November óta vagyunk házasok, azóta 5 alkalommal volt köztünk szex. Én ezt baromi kevésnek érzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előtte nem volt ezzel gond, de azóta mintha minden az intim együttléteket ellen játszana.

Voltak problémák (családi, nem igazán köthető a kapcsolatunkhoz), amik sajnos nem voltak előre láthatóak, párom ezzel magyarázza a dolgot de egy kicsit úgy érzem ez csak kifogás.

Én rendszeresen flörtölök a párommal, nem tekintem biztosnak a helyzetet csak azért mert meghazasodtunk, keresem a kegyeit, randikat szervezek, legalább heti 2x romantikus vacsora, minden nap kávé valami elegáns helyen, stb, nem érzem hogy ne tennék eleget.



2022. ápr. 18. 03:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Le kellene ülni, és rendesen átbeszélni, ha nem lesz változás, akkor tönkremehet a kapcsolatotok. Bármi is a problémája, neki is törekednie kellene, hogy megoldás legyen.
2022. ápr. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Ez havi 1 szex. 50 felettiek vagytok?
2022. ápr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Arra gondoltal hogy veled van havi 1 szex....
2022. ápr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
November előtt mennyi volt?
2022. ápr. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem vonzódik hozzád, hiába teszel érte ennyi mindent.
2022. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
Ez kamu.
2022. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
31%
Az egész jó nálunk ennyi sincs.
2022. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Én nem keresném a kegyeit, ha hanyagol. Ellenkezőleg! Hátralépnék párat és magamba fektetnék. Csinos és vonzó lennék, magabiztos és élném az életemet. Ha ezután sem közeledne, akkor jelezném neki, hogy bár én nagyon szeretem őt, de a saját életem is fontos. Ha a dolgok nem változnak, akkor sajnos nekünk nincsen dolgunk egy egymással. Természetesen az okokat megkérdezném. Van-e bármilyen eü, vagy más jellegű problémája. Lehet, hogy szeretője van…
2022. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%
Ez kamu. Nem létezik ilyen kifingott kapcsolat.
2022. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Pedig basszus létezik és itt élek benne. 30 körüliek vagyunk. Az én részemről a magamba fektetés megvan, a másik oldal hanyagol el mindent. Kétlem hogy szerető lenne a dologban…
2022. ápr. 18. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!