Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő férfiak, rátok milyen hatással van az, ha a feleségetekkel olyannyira eltávolodtatok, hogy évente néhány alkalommal bújtok csak ágyba?

Figyelt kérdés

Gondolom eleinte gyakran “bepróbálkoztatok”, aztán a folyamatos visszautasítás következtében egyre ritkábban.

Bár ez a két dolog összefügghet, de mikor ti “bepróbálkoztok”, akkor azt az váltja ki, hogy a nejetekre felizgultok vagy pedig “csak” hiányotok van?



2021. máj. 24. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Rám nincs hatással, de a helyzet pont fordított. A párom kívánná én pedig nem. Sokáig próbálkozott, de hiába. F
2021. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, hogy idepofátlankodom, mert nem vagyok elutasított férj, de ahogy én látom eleinte még van szerelem, meg vágy de szépen lassan le lesz építve az önbecsülése. Utána vagy megmaradhat egy ideig még a szerelem, de sztem csak idő kérdése, hogy mikor hűl ki nála is. Ráadásul ilyenkor szokott belépni egy harmadik fél is, aki meg megadja amit a feleség nem, és ilyenkor borul a bili. Mert akinek szexhiánya van, szeretethiánya is. Szóval ...
2021. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
1# De kedves vagy...
2021. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha kedves vagyok, ha nem, ez van raktáron. Nem tudok vele mit kezdeni, egyszerűen nem kívánom 🤷‍♂️ #1
2021. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nálunk is ez a helyzet, most jövök a millió-milliomodik elutasításból éppen.

De ugye én vagyok a buta.

2021. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3, végül is ha egy nő írja ugyanezt a férjéről, ő nem kapja meg azt hogy milyen “kedves”😅
2021. máj. 24. 18:26
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Ez két emberen múlik, igazából más bajunk nincs egymással párommal, emberileg, családilag teljesen rendben vagyunk. Csak szex nincs. Felmerült már a nyitott házasság gondolata kettőnk között, de az még egyenlőre alakulóban van. #4
2021. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
#6 Nekem tök mindegy ki írja, mindkét oldalról aljasság. El kéne válni, nem megalázni csórit
2021. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Pipálható 2 heti 1 szex van! De adtam be kérvényt a kielégítőparancsnokságra, és kiutaltak két kisegítő munkatársnőt! Nem panaszkodni! Megoldani diszkréten! A nők között is van kielégítetlen, csak meg kell találni. És mindenki jól jár.
2021. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tom1975 válasza:
90%
46évesen 17év házasság után nálunk 2havonta van szex akkor is csak 1óra mert ö mar annyira nem igényli a kifogas mindig fáradt 5napot dolgozik 8órában ! Én mindig kapható vagyok rá és igénylem is de ö nem pedig én 300órát dolgozok havonta nem 168at mint ö ! 2naponta 3szor kiverem magamnak es kész ! Egyszer csaltam meg akkor is csak leszopattam a csajt lefekvés nem volt vele !
2021. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!