Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg lehet egy házas nőnek “kifejezetten kielégítő” szexuális élete?

Figyelt kérdés
A nő a kollégám, kb 5 éve házas, vagyis a HR-es lányok ezt mondták akiket megkérdeztem. Eléggé vonzó nő, és nagyon jó a munkájában… (jóval többet keres mint én). Gondoltam lehetne közöttünk valami, sosem voltam még ilyen vonzó nővel. A férje viszonylag jól néz ki, és rendőr, de már magasabb fokra jutott, tudtommal a Teve utcában dolgozik. Van egy 2 éves kislányuk is. Azt hittem hogy bele fog menni, mert hogy ráfér némi kényeztetés. Erre közölte hogy “köszönöm, kifejezetten kielégítő házas életem van”. Szerintetek komolyan mondta hogy jó a férjével a szex?

2022. ápr. 25. 07:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért ne lehetne jó köztük a szex (is). Nem minden házasság lapos.
2022. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy minden házasság rossz?
2022. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2022. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
92%
Csak nem teccő neki, koma.
2022. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem házas emberekre mennél rá hímr.banc?
2022. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Verd ki rá (mármint otthon 😃) és akkor ki is maxoltad a szitut.
2022. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem hogy bele fog menni, mert hogy ráfér némi kényeztetés" - ezt mégis mire alapoztad? Egy 5 éves házasság még nem az a szint, aminél azt mondja az ember, hogy már végtelen ideje együtt van a párjával, nekünk is idén van az 5. házassági évfordulónk (és amúgy szintén hamarosan 2 éves lesz a kislányunk :D ), nekünk is kifejezetten aktív, színes és kielégítő a nemi életünk. Szerintem ennyi idő kevés, hogy ráunjon az ember a másikra.


Na meg gondolhatod, hogy gyerek ide vagy oda, ha egy ennyire sikeres, vonzó nőről beszélsz, akkor nem marad benne egy langyos kaksi házasságban, ha az számára nem kielégítő minden tekintetben.

2022. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem fogol fel ezen ? Udvariasan elmondta hogy ok otthon minden ;)
2022. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Dat jellem!
2022. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet igaz, de ha hazudott akkor az azt jelenti, hogy nincs kielégítő szexuális élete és még így se kellesz neki :D
2022. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!