Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol van előírva hogy a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van előírva hogy a gyerek után minden munka a férfi kátelezettsége?

Figyelt kérdés
Amikor panaszkodni kell akkor minden a férfi dolga lenne, szegény nők jajj a férfiak nem dolgoznak eleget.

#Munkamegosztás nincs #Minden munka a férfi dolga #Férfi dolga
2022. máj. 14. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom mi a pontos igazság , de ilyenkor örülök igazán hogy szingli vagyok
2022. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Vagy hosszú ő-vel írod a kötelezettséget, vagy á-val... A "planetárium" szóban ki tudod ejteni a T betűt?
2022. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Miért basztál teherbe egy olyan embert, akivel ilyen alapvető dolgokban sem működik a csapatmunka?


Nem kell megdugni a szemetet az utcán aztán nem lesz sanyarú sorsod.

2022. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ezt egy, egy itteni kérdésen kívül (amik ritkák még itt is), sehol nem látom. Sokkal jellemzőbb a környezetemben, a "micsoda minta apa, mert képes a saját gyerekével játszani nap 1x egy órát" aztán amelyik emellett véletlen el is mosogat, az már tulajdonképp aranyember kategória.
2022. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3. Én biztos nem, de megy a hiszti hogy a férfiak nem akarnak komolyat. Hát ezért nem!
2022. máj. 14. 15:10
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

5-ös Szerintem te nőt nem láttál közelről, nemhogy párkapcsolatod lett volna. Az meg, hogy veled egy nő gyereket akarjon vállalni az az álom kategóriája.

Ne gyárts hülye elméleteket, mert örökre egyedül maradsz!

2022. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Hát persze a nők tőkéletesek!
2022. máj. 14. 16:14
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Mivan? Én értelmezni sem tudom a kérdést.
2022. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8. Hát igen, akinek ez az elvárás az nem érti!
2022. máj. 15. 14:32
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek kéne elvárásnak lennie... Talán ha értelmesen fogalmaznál... De mindegy is. :D
2022. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!