Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 13evvel fiatalabb 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bsora kérdése:

A férjem 13evvel fiatalabb 23 én 36 vagyok. 4eve vagyunk együtt, közös gyerek nincs bár akar, nekem viszont van 2. Én voltam az első neki. Szerintetek borítékolható, hogy idővel elhagy másèrt? Nyilván igyekszem boldoggá tenni,de beèri eggyel?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Én már 18 évesen is beértem egyel, meg 21 évesen is, de a partner mindig többet akart, szintén 23.
2022. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Borítékolható. 23 évesen nem fog 2 idegen gyereket felnevelni.
2022. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyenlőre van tűz és sokszor elmondja, hogy szeret és hogy szép vagyok. Azonban a tettei nem támasztják alá a szavait. Keveset beszélgetünk, legtöbbször ha nem dolgozik csak a telefonon játszik. Én elhiszem hogy fáradt, de én is dolgozom, gyerekeket nevelek, háztartást vezetek és szexelek akkor is ha fáradt vagyok. Ő meg arra nem képes, hogy beszéljünk a jövőről. Persze ebből adódóan merül fel bennem, hogy azért mert nem tervez komolyan velem. Az esküvőt ő akarta, gyerek is már lenne, ha rajta múlik, viszont már nem látom rajta azt a komolyságot, amitől én mernék babát vállalni. Szeretem és szívesen élnék vele továbbra is, de már bánom, hogy hozzá mentem egy ennyivel fiatalabb férfihoz. Az én órám gyorsabban ketyeg, mint az övé.
2022. márc. 7. 22:35
 4/18 A kérdező kommentje:
2es úgy gondolod a gyerekeim miatt? Mert én első sorban arra gondolnèk, hogy nem akar csak egy nővel lenni egész életében
2022. márc. 7. 22:40
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hogy meg tudtok-e egyezni. Nem törvényszerű egyik sem.
2022. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

" nem tervez komolyan velem. Az esküvőt ő akarta, gyerek is már lenne, ha rajta múlik"

Tervezett veled, gyereket is akart, te nem akartál, neki pedig nincs. Emiatt

nem elég lelkes most.

2022. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem vett volna el ha nem akart volna. Viszont ugy viselkedsz mint egy szingli 30as, tapadsz, nem tudsz elengedni. A gyereket kulonben is magadnak szulod, ez mindig igy van, tehat akkor szulj ha akarsz es ferfi nelkul is kell magadnak. Ami a kapcsolatot illeti 36 evesen mar onallonak, fuggetlennek kene lenni kilon programokkal, baratokkal, mindig keszen allva a valtozasra, nem attol rettegni hogy elhagy. Igen, benne van a pakliban hogy beno a feje lagya es elhagy. Az ilyen mapcsolathoz mint pl. A francia elnok es az idosebb felesege, 2 dolog kell. Egyreszt a no jelleme olyan hogy nem ereszti a pasit, marmint megnyero,csabos, intelligens, a pasi jobbnak gondolja sajat maganal, masreszt pedig kell a ferfi jelleme is, mennyire kimunkalt, kotodo, intelligens tipus aki egy rancos boron is tul lat,vagy eddig meg erettseget szinlelt eretlen pasi volt. Ha a fejed tetejere is allsz, akkor is a ferfin is mulik, nem csak rajtad, szetencses parositas kell az ilyesmihez.
2022. márc. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
A srác igen csak kétségbe lehetett esve. Ez a tipikus "végre egy csaj szétteszi, ezért mostmár mindenem odaadom' alak lehet. Sajnálom az ilyet.
2022. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk hasonló volt a helyzet. Én 34, férjem 25 volt, amikor megismerkedtünk, közös gyerekünk is született (nekem akkor már volt 2 az előző házasságomból). Nagyon jól megvoltunk, de később jöttek azért a különbségek, ő még sokkal életerősebb, bulizósabb volt, én már nem, és ahogy haladtunk előre, nekem jött a klimax, ő meg még javában a libidója csúcsán volt. El is távolodtunk egymástól sajnos minden téren. 53 voltam, amikor lelépett egy nálam 12 évvel fiatalabb nővel.
2022. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, en 2 evvel vagyok fiatalabb a ferjemnel, megis ugyanez tortent velunk. Nem a kor szamit, inkabb a szemelyiseg. Tarsasagunkban van egy no, 16 evvel idosebb a ferjenel de meg most is cigi, pia, buli, tarsasag. Vagy ilyen a szemelyiseged vagy nem. Nem azt mondom hogy buliznod kell allandoan, inkabb orizd meg a fiatalos tevekeny enedet, jogatabor, barati osszejovetel, tanctanfolyam, kirandulas, fiatalos smink, ruha, lelkesedes.
2022. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!