Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beletörődés, esélyadás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beletörődés, esélyadás vagy továbblépés?

Figyelt kérdés

Biztosan, sokan voltak már abban a helyzetben, hogy van egy A férfi és a B férfi.

A: a gavallér, aki leveszi a nőt a lábáról, mindent megad az ágyban, csak amikor el kellene köteleződni, ott állsz megalázottan és azt mondod, márpedig én soha többé nem akarok szerelmes lenni.


B: mindent megtesz, hogy boldog légy, el akar köteleződni, de nem tudod őt úgy szeretni, mint A-t, mert nem látod benne a férfit. B kis félénk tesze tosza.

Az a legnagyobb baj, hogy B-t le is ülteted, elmondod neki, hogy B, én nagyon szeretlek, mint embert, de nem érzem irántad a szerelmet, ami nekem rossz és hosszú távon neked is rossz lesz, ezért kérlek ne házasodjunk össze. B pedig állandóan azt mondja, adjunk ennek egy esélt, bízok benne, hogy majd megszeretsz.


Most az a kérdés, hogy mert 32 éves nő az ember, akkor törődjön bele, hogy már sosem fog olyan kapcsolatban élni, ahol a férfi és nő is szerelmesek egymásba? Kb mindenki azt mondja nekem, mit akarok már ez élettől, örüljek már B-nek, hiszen szeret és jó egizisztenciája van. Ez odáig rendben van, de B-t sem érdekli, hogy ez a másiknak nem jó.

Számomra fontos a házasság, de az a baj, minél jobban erőltetem magam, hogy B-ben meglássam a férfit, annál jobban nem megy. B egy kedves , törődő férfi, de nem jött a szikra.

Nem tudom mi a megoldás. Biztonságra vágyom, ez igaz, de nagyon hiányzik az, hogy nem vagyok belé szerelmes.


2022. máj. 24. 10:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
70%
Tökéletes példa,mindig jön egy jobb.
2022. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Úgy érted, B után egy jobb? :)
2022. máj. 24. 10:49
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Yeap
2022. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, nem jön. Legalábbis így vettem sajnos észre. Ezért is olyan rossz ez, hogy így kell élnem már? A szerelemnek nem kell feltétlen fájnia.
2022. máj. 24. 10:51
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

Ohh,pardon.


Mond meg neki elmúlt az érzés és ennyi. Fiatal vagy,ha nincs gyerek vagy hitel,szinte semmi akadálya, hogy szét menjetek.

2022. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 harebell ***** válasza:
100%
Se A, se B. Ha véglegesen lezárod mindkettőt, akkor talán nyitottabb leszel más férfiakra, észreveszel más lehetőségeket. Olyannal ne legyél, akibe nem vagy szerelmes. Amúgy 32 évesen ne temesd már magad :D
2022. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Próbálom nem temetni, de az emberek olyanok, hogy egy 32 éves nő már selejtnek számít. Nekem rossz B-t nézni, hogy ennyire oda adó és annyira rossz, ha átölel, én nem tudom neki ezeket az érzéseket visszaadni. B-nél eleve nem volt meg az érzés ,nincs minek elmúlnia. B szeretné, ha adnék esélyt, hátha megszeretem.
2022. máj. 24. 10:58
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
Válassz olyat, akit elég férfiasnak találsz, és még rendes is. Nem sok van, és lehet hogy nem fél évbe fog telni, de nem is lehetetlen. Olyannal ne házasodj, akit csak barátként szeretsz.
2022. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
65%

Ez végtelenül szomorú szerintem. Velem ez így egy az egyben megtörtént , először azthittem az exem írja ezeket a sorokat.

Az exemnek két komoly kapcsolata volt ahol mindkét srác megcsalta , de evekig együtt voltak. Ezután összejött velem , akivel soha nem vitázott , soha nem csaltam meg , soha nem beszélgettem senkivel , aztán 4 hónap után dobott , mondván hogy elmúlt az érzés. Ha nincs meg az érzés akkor természetesen ne mellette köss ki , de nem értem hogy miért ilyenek a nők , hogy a normális rendes pasikat átcseszik mint szart a palánkon.

2022. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nincs átcseszve B. Nagyon sokszor elmondtam ezeket neki.

Szó szerint: nagyon szeretlek, mint embert,de nincs meg a rózsaszín köd, amit szeretnék érezni, ezt pedig kevésnek érzem, ami van.

Mire B: akkor fogadd el a szeretetem.

2022. máj. 24. 11:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!