Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Őszintén, aki sok sok éve él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, aki sok sok éve él jól működő párkapcsolatban, nem hiányzik nektek a friss szerelem érzése?

Figyelt kérdés

Nekem hiányzik:)


És most ez nem késztet arra, hogy megcsaljam.


És nem tulajdonítok neki több jelentőséget mint vágyni valamire amit nem érsz el vagy már nem lehet


Pl. Akinek van gyereke lehet hogy hiányzik neki a kezdeti babázós időszak, de csak ezért nem vállal több gyereket


Tehát értitek, ártatlan "vágyról" van szó


2022. jún. 1. 00:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Konkretan a kezdeti randizos idoszak egyaltalan nem hianyzik, sokkal jobban elvezem a stabil kapcsolatomat.

De az izgalom az neha igen, de oszinten szolva ezert szoktam munkahelyen flortolgetni neha, mindig vannak artatlan “crush”-aim, semmi konkret nem lesz beloluk, csak szoban szorakozunk. A tudat, hogy bejovok valakinek, es lehetne belole valami, ha akarnam. De ennyi.

2022. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nah igen, én home officeban vagyok covid óta, előtte szültem


Lehet ez hiányzik, amit írsz, a flört 😃

2022. jún. 1. 00:54
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
de hiányzik
2022. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2022. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Ki mit nevez szerelemnek:)

Számomra a kezdeti időszak az inkább fellángolás, ami fokozatosan erősödik a bizalommal együtt igazi erős szerelemmé.

Nem, abszolut nem hiányzik az az időszak, örülök hogy az elején túl vagyunk.

Én korábban elég sokat csalódtam, azokban az időszakokban hagytak el legtöbbször, így egy idő után már bennem volt a fèlsz minden kapcsolatom elején, hogy na mikor fog lelépni az épp adott pasi. 1 hónap, 2 hónap, netán az első szex után egyből stb. És egyre nehezebb volt, hisz az ahogy teltek a hetek, úgy éreztem egyre intenzívebben a másik iránt.

Én azt imádom ami később lett, akár már fél, 1-2-3 év után is megvolt köztünk, vagy ami most is megvan

12 év kapcsolat utàn.:) Együtt lenni a szerelmemmel, élvezni egymás társaságát gyomorgörcs nélkül, hogy vajon mikor hagy el.

Ez a rossz érzés nekem a párom mellett kb fél év után kezdett enyhülni, majd elmúlni. Sokat dobott a dolgon az összeköltözés is 1 év után:), hogy merjem beleélni magam egy igazi kapcsolatba. Nekem azt is szoknom kellett, hogy létezik valaki aki tényleg szeret, gondol rám, aggódik értem, vágyik rám, csókol, ölel, simogat, keresi az alkalmat hogy velem lehessen. Sokáig nagyon furcsa volt, mert nem voltam ehhez hozzászokva.

2022. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon az eleje, mikor még alig ismerem, nem tudom mit miért tesz vagy mond, bizonytalan vagyok és félek (nálam ez mindig így volt), az nagyon nem hiányzik. Mikor már stabil a kapcsolat, biztos vagyok a kölcsönös szerelemben, de még minden találkozás, minden reggeli együtt ébredés csupa varázslat, jó értelemben vett izgalom, az azért hiányzik néha, ahogy neked is, ártatlanul.
2022. jún. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%

A kutya is jodolgaban vesz meg...

Erdekes, akiket ut vag a ferje azok valahogy sose "unatkoznak" hanem foggal korommel kapaszkodnak bele

Nektek meg nem jo a jo:D

2022. jún. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Dehogynem.
2022. jún. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A legjobb dolog már ismerni a másikat. Na meg nekem megmaradt a szerelem érzése.
2022. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

Ezt próbáld ki:


"Meg kell tanulnunk vágyakozni az után ami a miénk"


Én amúgy nem vagyom arra a kezdeti első időkre, mert akkor az ember állandó gyomorgörcsben él és nincs meg az a teljes bizonyosság-biztonság érzése. Kb 6 , de inkább 10 hónap után éreztem azt hogy megmaradunk.

2022. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!