Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magukat előnytelen külsejűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magukat előnytelen külsejűnek tartó és/vagy mások által előnytelen külsejűnek tartott férfiak! Ha gyakran dicséritek a párotok külsejét, az őszinte, vagy csak nagyon meg akarjátok tartani őt?

Figyelt kérdés

Próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne legyen túl sértő, nem tudom, sikerült-e.

Nyilván nem modell alkatú barátnőről van szó, őket értelemszerűen őszintén dicséri mindenki. Pont, hogy nem felel meg mindenben a beauty standardnak, akár vaskosabb valamivel, akár lóg a melle, vagy nem tökéletesen babaarcú, szerintem nagyjából érti mindenki, hogy mire kell gondolni.



2022. máj. 8. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Ha bókolok neki, az azt jelenti, hogy tényleg tetszik nekem.
Nem biztos, hogy kifejezetten szépnek látom, de bókolok, hogy legyen önbizalma.
Akkor is bókolok, ha nem tetszik igazán, mert örülök, hogy egyáltalán jutott nekem nő/tartok attól, hogy másnak nem kellenék.
Nem szokásom a bókolás (akkor se, ha tetszik a nő).
Soha nem volt semmiféle barátnőm, úgyhogy még exek alapján sem tudok válaszolni.
Nő vagyok, szerintem bókolhatnak őszintén ezek a férfiak.
Nő vagyok, szerintem nem érdemes az ember lányának áltatnia magát azzal, hogy őszintén dicsérik őt ezek a férfiak.
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

sehogy, mivel olyan ronda vagyok, hogy sosem lehet párom


37f incel

2022. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azaz bocsánat, nem ronda vagyok, csak "előnytelen külsejű"
2022. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Én incel voltam.

10 évig rossz meló, kevés pénz előnytelen külső.

Majd egyszer rámmosolygott a szerencse,egyik skandináv lottón volt egy telitalálatom de akkor sajna nem volt rajta sok 170 milliót nyertem.

Felkerestem egy stylistot fodrászt,elmentem edzeni szolárium szauna.

Vettem egy 15 éves sportkocsit, és egy vidéki kisváros melletti kertes házat anno még viszonylag kevés pénzért.

Így lettem az előtte2/10 pasiból 7/10 pasi.

ezt észre is vettem mikor újra regisztráltam a megújult külsőmmel a társkeresőkre és megint randizgatni kezdtem.több nő közül azt választottam aki kicsit kövérebb, kisebb önbizalma volt.na őt elhalmoztam minden bókkal, azt se tudta arccal merre van az előre, hogy egy jobb pasit kifogott.persze sose nem meséltem neki az előző 10 évemről.

Azóta is magamhoz láncoltam, 3 gyerek,még jobban elvan hízva.

néha bókolok neki,ilyenkor látom jólesik neki, de ha belenéz a tükörbe látom rajta hogy én is tudom hogy egyáltalán nem jó nő.de legalább velem marad és mindig lesz csajom, aki most a feleségem.

2022. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyrészt tényleg tetszik akkor a nő. Össze sem jött volna az illetővel ha nem tetszik neki a külseje. Egy szép nő meg minden féle képpen szép, mindegy kitől kapja a bókot akkor is igaz.
2022. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
3: Nagy kamu persze de vicces volt elolvasni.
2022. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik férfi előnytelen külsejű, annak nincs párja, így értelmetlen a kérdés.
2022. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, szerintem bókolhatnak őszintén.


Attól, hogy valaki előnytelen külsejű, még ugyanúgy csak azzal tud együtt lenni, akihez vonzódik is. Ezzel semmi gond nincs, emberi természet.

2022. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül igaz, lehet, hogy az a nő, aki vele van, szintén látja, hogy a párja nem a világ legszebb embere.
2022. máj. 9. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!