Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú házasságban más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú házasságban más is tetszik. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Húsz éve élek házasságban, szeretem a férjem, eddig nem foglalkoztam mással, csak munka, gyerekek, de az utóbbi időben nagyon megtetszett egy férfi (szintén házas). Eddig úgy tűnt, semleges irányomban, de nemrég érdeklődést véltem felfedezni rajta, de semmit nem lép egyikünk sem. Próbálom kiverni a fejemből, de nagyon nehéz, nagyon sokat gondolok rá. Nem hagynám el a férjemet, de olyan jól esik kicsit kivirulni újra. Más is volt hasonló szituban? Hogy csengett le?

2022. júl. 3. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éve vagyok házas férfi. Simán érzem én is, de sosem léptem félre. Én találkoztam is, de maradt az egész a fantázia világomban. Hiába tetszett, hiába volt odáig értem a nő, nem tudtam tovább lépni. Aztán rájöttem hogy csak a flört hiányzott, egy nyomorult dugás nem ér annyit, hogy borítsam a családot. Tisztába vagyok vele, hogy a kaland, a pezsgés hiányzott, viszont egy kapcsolatot nem szerettem volna sem fizikálisan, sem érzelmileg. Aki belemegy egy ilyenbe, az utólag mindig megbánja. Legalább is a többsége, esetleg azok élvezik akiknél eleve komoly problémák vannak otthon. Ha álmain nője belépne a hálószobámba, azzal sem szexelnék, mert itt el kell dönteni hogy vagy a család, vagy az új nő. A család nem véletlenül van, abba rengeteg munka, lemondás, öröm, bánat és energia van, az új nő meg nem több mint érdekesség, szex és kaland. Persze kinek mi.
2022. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni, nagyon szerencsés a feleséged. Igen, talán nekem is a flört hiányzik, az érzés, hogy tetszem valakinek. Az izgalom. Talán ez a kapuzárási pánik? Hogy félek, hogy soha nem fogom már ezt érezni többet, hogy valaki vágyik rám, valakit érdeklek. Csak olyan nehéz beletörődni, meg elhessegetni a fantáziákat, jó álmodozni.
2022. júl. 3. 10:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha személyesen is megvan a napi vagy heti kontakt, akkor különösen veszélyeztetett vagy! Sajnos már most borítékolom, hogy valamennyire lelkileg sérülni fogsz, sőt az otthoni dolgaidat hanyagolni fogod. Én pont ezek miatt nem megyek már bele ilyenekbe, mert nekem férfi létemre egy ilyen flörtölgető kaland és felért egy szakítással a végén. Szépen lassan bekúszik az életedbe, érzelmeket fogsz táplálni iránta, holott tudod hogy értelmetlen az egész, se alapja, se kifutása nincs a dolognak. Félrelépsz? Lefekszel vele? Komoly gondolkodású embereknél a szex már elköteleződést jelent, én megelőlegezem hogy komoly vagy. Utána mit fogsz lépni? Lelkiismeret furdalás még élsz, ha dobod a szeretőt akkor ő fog hiányozni, ha a családodat az meg aztán pláne. Esküszöm, még a válás is ezerszer jobb megoldás. Arra viszont nagyon jó teszt, hogy megismerd magad, sőt ha a családod mellett döntesz, akkor még erősebb kötelékek alakulnak ki.


Én senkit nem ítélek el ha házason egy idő múlva más is megtetszik, vagy vágyik egy kis kalandra. Ez természetes a többségnél. A fő kérdés hogy ki hogyan reagálja le és mit lép. Én a feleségemmel megbeszélem az ilyen jellegű dolgokat, ő is elmondta hogy vannak ügyfelei akik bejönnek neki mint férfi. Nincs is ezzel baj, gondolatban kalandozhat velük egy fél percre, emberek vagyunk. Viszont sem ő, sem én nem lépünk félre, gyakorlatilag nem is lenne miért.

2022. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, amikor először éreztem, hogy másik fél esetleg mégsem közömbös, akkor az olyan dopping volt, hogy otthon is tudtam belőle meríteni, kedvesebb voltam a családdal sokkal.

Aztán lehet, hogy teljesen félreértem a férfit, lehet, hogy az, hogy a hobbimról érdeklődött, a céljaimról, stb, nem jelent semmit. Csak meglepett, éles váltás volt az addigiakhoz képest.

2022. júl. 3. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ugye, ugye hogy a monogámia nem fenntartható? Idő kérdése, hogy félrelépj.
2022. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5 te fogyatékos vagy, vagy nem olvastad az első 2 választ, 20 éve házasokét? 😄


A monogámia valóban nem ösztön, hanem választás, ebben viszont egyet értünk. Valamint a monogámia nem arról szól, hogy sose tetszik meg más.. úristen de könnyű lenne. Pont arról szól, hogy más egyedekkel szemben a kísértésben is a párodat választod, aki mellett elkötelezték magad.


Nekem is tetszett már meg 1-2 Férfi, és monogámnak tartom magam, mert nem csaltam meg soha. Ez a monogámia, errő szól.

2022. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5. Amiről te beszélsz az a gyenge emberek sportja, ami kizárólag az élvezetekről szól. Nem probléma ez sem, de ha már családod van, akkor nem az önző érdekeid a legfontosabbak. Én beletettem a mérleg egyik serpenyőjébe az élvezeteket, az új nő okozta varázst, az új nővel a szexet, majd tovább gondoltam. Tudtam hogy ez is csak időszakos lenne. A másik serpenyőben az időm, a családomba fektetett energia az érzelmek a lányom aki még kiskorú akinek szüksége van rám. A feleségemmel is jó a viszonyunk, semmi gubanc.


Az a helyzet, hogy bőven súlyosabb a második serpenyő, a felületesség, az önzőség nem az én világom, még egy szex erejéig sem. Eszméletlenül türelmes és kitartó ember vagyok, az elveimet sosem adtam fel semmi körülmény között. Nekem a házasság egy szent szövetség, ami nem csak egy papír. Ezt csak közös megegyezéssel lehet felbontani, de nem úgy hogy élvezetből félredugok, mert az izgalmas és egyszerű. Ha megtenném, egész életemre egy senki lennék a saját szemembe.

Hidd el, bőven lett volna rá alkalmam, ráadásul nem is átlagos külsejű nőkkel. A tíz újjam kevés lenne csak az elmúlt 5 év lehetőségeit tekintve úgy, hogy én nem is akartam ismerkedni. Viszont van egy gyönyörű családom és lányom, és sokkal büszkébb vagyok rájuk mint egy alkalmi hódításomra.

2022. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélne, hogy mi az alternatíva? Nyilván nem tökéletes a monogámia, de én valahogy nem irigylem azokat sem, akik mennek a P.tsuk/P.najuk után, folyton az újra ugrálva, amíg tart az újdonság varázsa, mondjuk 1-2 év amíg nem jön még egy új, akit megkíván? aztán vagy család nélkül marad, vagy minden aktuálistól egy gyereket le pottyantva? öröm ám élni, de irigy vagyok ezekre az emberekre ám..


A másik opció, a szeretőzés meg gerinc kérdése, egyébként van akinek megy, nem fogok Szenteskedni sem. De mutasson már rá, hogy ezek a csodálatos alternatívák ugyan miben “jobbak” mint egy tisztességes kapcsolatnál?


Szerintem egy jó kapcsolatban nem akkora érvágás a monogámia. Egy xarban annál nehezebb, ezt aláírom.

2022. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem valóban inkább a pezsgés hiányzik csak, amit te is írtál. Ami veszélyes szintekre is elmehet, de figyelni kell, ne engedjünk a csábításnak. Utólag nagyon hálásak leszünk magunknak.
2022. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na,meglepődve olvasom,milyen szép és értelmes válaszokat adtak itt egyesek

a témában.Emelem kalapom,uraim. :-)

2022. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!