Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik a tapasztalatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok olyan férjjel akinek nincs testvére/egyke?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne hogy milyen egy olyan férfivel házasságban akinek nagyon szoros kapcsolata van a szüleivel. Mert én mindig valahogy nehezen fogadtam ezt el hogy valaki ennyire kötődjön a szüleihez, de nyilván nincs testvére, kihez kötődjön. Sokan mondják hogy ők ilyen papucsjelöltek, mert általában még 30-40 évesen is mama-papa "pátyolgatja", stb. Ez még csak egy tézis, mert ilyen férfivel ismerkedem.


Tudnátok tapasztalatok írni? Volt már valakinek szintén ezzel baja?


2022. júl. 26. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Konkrétan az apám ilyen, 50+ évesen is minden nap felhívta a 80+-os nagyszüleimet, még amikor külföldön nyaraltunk akkor is. Nagymamám irányított ott mindent, apám meg a nagyfaterom eléggé behódoltak neki.

Hát fateromnak elég nehéz természete van, mi többen vagyunk testvérek, de elég nehezen bírt minket elviselni, sokszor elege volt belőlünk, nem szokott hozzá, hogy ennyi emberhez kell alkalmazkodni. Anyámmal mind a mai napig rengeteget veszekednek. Apám mindenben nagymamámra hallgatott, anyám ezt eléggé nehezményezte.

2022. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Ismerek egykét akinek az apja külföldön melózik ő meg egyedül otthon, szóval ez sem alap, Bizonyos szinten nekem 23 évesen jó a kapcsolatom velük, bár nyilván nem a hétvégi bebaszásról beszélünk.
2022. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ui. nekem van tesóm is.
2022. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Ebbe nincs semmi, apámék 3-man, anyámék 4-en voltak testvérek mégis majd mindennap mennek meg hívják a szüleiket, dédim is él még, nagyapám meg a testvére szintúgy oda jár majd minden nap.
2022. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Apám is megy az anyjához napi szinten egy kicsit.

Anyám is jár papámékhoz heti 2 3szor és Én is haza lányommal meg papámhoz majdnem minden nap pl. Ettől még nem vagyunk őszeragadva.

Egyik haverom ilyen anyu pici fia (46), van egy tesója, Ő meg férjnél van és 2 gyereke van.

2022. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok köze van a gyámoltalan szülők pici fiaságnak az egykeséghez. Én majdnem válaszoltam, mert a férjem egyke, de a kérdés további része nem vonatkozott rá.
2022. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, sokak szemében én is anyuci pici fia vagyok, viszont én képes vagyok 2-3 hónapokra eltűnni úgy hogy csoda ha 1-2x váltunk 1 sms-t xd
2022. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az érthető ha idős szülőkre rá kell nézni telefonon vagy személyesen, mert tudni kell róluk minden nap hogy megvannak-e, de azt nem tudom hova tenni mikor teljesen fitt önellátó szülők napi kapcsolatban vannak úgy, hogy rendesen programozzák is a fiúk életét, hogy ezt csinálják-azt csinálják. Jobb ebbe bele se kezdeni?
2022. júl. 27. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8. Én 23 évesen sok témába kikérem a véleményüket vagy a segítségüket is, de kb annyi a programozás, hogy vagy tanuljak vagy melózzak.
2022. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férjjel nem tudom, de exem pont ilyen anyuci pici fia egyke volt. Még otthon lakott, ami oké, mert tanult (19-21 volt amikor együtt voltunk), de nem is tervezett elköltözni, csak ha barátnője is lesz, szóval úgy volt vele, hogy amíg nincs kivel, addig nem költözik el, ha nem lenne senkije akkor 40 évesen sem. Anyuci mindenben kiszolgálta, apuci pénzelte (heti 20 ezrekkel dobálta). Minden az ő igényére volt szabva. Anyuci főzött és a kaja akkor volt jó, ha az exem is rábólintott. Ha neki ízlett, akkor jó, a többi ember véleménye le van szarva. Nem kellett még csak megmelegítenie se soha a kaját, vagy a poharat a mosogatóba tenni, anyuci megcsinálta. Nálunk is ezt várta el, hogy én szolgáljam ki, ha nálunk vagyunk. Nagyon kényelmes volt ez neki. Volt, hogy szüleim elutaztak, üres volt a lakás. Áthívtam ott aludni, de mondta, hogy nem jön, inkább én menjek. Indok: én nem szoktam főzni és akkor nem tud főtt ételt enni. Két napig :) Lol. Meg amikor esett az eső és velem találkozott, elvitte kocsival anyuci. Na tudnék még sok mindent mondani de ilyen életképtelen volt.


Sokat számít, hogy van e testvéred és hogy persze ő is normális legyen. Ez az asszony unatkozott. Életében nem dolgozott, a férje csak úgy ott volt neki, eltartotta, de egyszer sem értek már egymáshoz, gondolom szex sem volt, mert az asszony 120 kg volt de az esküvői képen még vékony volt. Nem mentek el soha semmilyen programra. Egy gyereke volt hát rászállt.


Engem is zavarna ha a párom ennyire kötődne bármelyik családtagjához is, hiszen felnőtt ember és amióta mi együtt vagyunk én vagyok a családja. Én legyek az első neki.

2023. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!