Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egyke férfinek esélye sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyke férfinek esélye sem lesz a lánytestvéres barátnőjénél első helyen lenni? A nővérei mindíg elsőbbséget fognak majd élvezni?

Figyelt kérdés

Anyós már régen elhunyt.


Após jó fej, csak kissé elengedte magát már öregkorára magányába.

A lányai már gyerekkorukban is hülyét csináltak belőle gyakorlatilag, és szinte ahogy nagykorúak lettek megszöktek az első csávóval aki "felvette" őket...


Kezdem magam néha úgyérezni mint ő...



2022. máj. 26. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
He?
2022. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz? Van három lány, testvérek, félárvák én a legkissebbikkel vagyok együtt, mind külön élünk a szülőktől.


De az a gyanúm, hogy a "lányok" jobban összetartanak mint az egész család... Gyakorlatilag "kihasználják" a férfiakat akikkel vannak.


Mindhárom lány baromi kényelmes, nem tanult tovább egyik sem, az egyiknek szinte munkahelye sem volt soha, pedig már lassan 40 éves lesz, a másiknak a párja középvállalkozó, gyakorlatilag nem kell dolgoznia, a legkissebb meg aki a párom meg megelégszik a minimummal, pedig még bőven a huszas évei elején jár. Nem törődik az egészségével sem, és nemhogy a továbbtanulást, de méga nyelvtanulást is hanyagolja, pedig sokkal jobb munkát tudna szerezni vele.


Én meg a belemet hajtom ki gyakorlatilag másodállással, meg még ingatlanokkal, is spekulálgatok kicsiben.

2022. máj. 26. 19:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy èrzed kihasznál, akkor ezt próbáld meg vele megbeszélni. Nyilván ez nem fair így.


Egyébként meg nem hiszem, hogy ott a probléma, hogy te egyke vagy.

2022. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
És miért nem szakítasz a lánnyal, ha ennyire szar?
2022. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, hopgy ez alapvető különbség közöttünk, hogy én mindenért egymagam vagyok képes megdolgozni és elérni, de ők meg egymásra tologatják csak a felelősséget sokszor! Amikor szorgalmaztam, és támogattam a páromat, hogy jogsizzon le, a két nővére még elkezdett az ügy ellen beszélni, hogy hát minek az, meg úgyse lesz pénze kocsira stb... Kb a bicska nyílt már ki a zsebembe... Az önbizalmátis állandóan letörik, mert ő a legkisebb, ez meg naív módon felnéz rájuk (de mire?) ..

A jogsit elsőre megszerezte majdhogynem hibapont nélkül és a kreszt is előtte.


De most megint le van ülve mint az iszap, nem akar kocsira gyüjteni, az enyémek meg neki nem megfelelőek ( egyébként se adnám kölcsön).

2022. máj. 26. 19:13
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem szar csak kissé reménytelen, (de lehet én vagyok türelmetlen) én meg nem szoktam könnyen feladni dolgokat... De attól tartok ez a testvéri kötelék egy életen át el fog kísérni.


Talán megoldás lenne, ha elvenném és az ország másik végébe települnék vele? Vagy hiába mert ott a net meg a fészbuk...

2022. máj. 26. 19:16
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

3-as vagyok

Azért dolgozol egyedül meg a céljaidért, mert erre tanítottak a szüleid, hogy ÖNÁLLÓ legyél!

De ennek nincs az egykeséghez köze.

Neki nyilván nem ezt tanították a szülei, hogy boldoguljon egyedül. Ezért próbál abba kapaszkodni, amibe/akibe épp bír. Ez lehetsz te, a tesvérei, az apja, aki épp kéznél van.

Saját tapasztalatból mondom ezeket, nekem se tanítottak szart se a szüleim, sőt támogatni se támogattak soha semmiben. Én se vagyok képes a céljaimért küzdeni, helyette csak szenvedek. A különbség a barátnőd és köztem, hogy én nem akaszkodok egy pasira se rá.

2022. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
90%
#1, akkor nem csak én nem értettem...
2022. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Am ez valami mélyborsod?
2022. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem nem mélyborsod. De azért ennyire nem kéne sznobnak lenni.


Én pest megyei, ő egy megyével mellőle.

De mindannyian a fővárosban élünk, ketten sajátban egy albérletben.

2022. máj. 26. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!