Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem részegen jött haza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem részegen jött haza?

Figyelt kérdés
A férjem délután elment a haverjaival és most jött haza hulla részegen... Mit tegyek??? Most aludt el a konyhában a földön, a hányása melett... Mert hányt is nem is keveset... Most hogyan takarítsam fel, ha ott benne alszik??? Meg hogyan vigyem be a szobábánkba, ha alszik??? Hagyjam ott? Még soha nem volt ilyen, le vagyok döbbenve. Holnap reggel lesz vele egy elbeszélgetés, de most...

2022. aug. 27. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Fujjj ! Remek hapsi ! Be lehet vonszolni az ágyba? Probald meg felkelteni . Ha nem megy moss fel korulotte!

Amugy utban fekszik , vagy tudsz fozni mosogatni ha akarsz?

2022. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Összekanalazod és besegíted az ágyba, ha fizikailag képes vagy rá. Ha nem, akkor takaríts össze körülötte, mert az rosszabb lehet, ha úgy hajnalban melléd fekszik, hogy ebben hempergett.
2022. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én is házas vagyok, és én is elmegyek néha a barátaimmal meginni valamit, de ez azért tényleg elfogadhatatlan, sajnálom.


Szerintem ma este semmiképp se mérgelődj vele, legyél kedves segítőkész, de holnap miután fölkelt mehet apai-anyai, a ló szerszámának is van vége tartja ugye a mondás.


Hogy konkrétan mit tennék?


Fu ez szar, nem tudom. A hányást takarítsd föl, és ha fel tudod kelteni, legalább a kanapéra vagy egy szőnyegre fektesd le, hogy ne a hideg kövön legyen, meg tegyél egy párnát a feje alá, meg takard be

2022. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És próbáld meg az oldalára fektetni , nehogy belefulladjon a hányásába , ha tudod !
2022. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
A 4# jót ír, majd hagynám ott, betakarva azért, arrébb a termékétől... Próbálj meg vele beszélni, de ő is csak betagazódott a "lehetetlen velem mit kezdeni, alkesz lettem" kategóriába. A szokásos ígérgetés jön majd, hogy nem lesz több ilyen, stb. Egy addiktológus jó lenne.
2022. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 harebell ***** válasza:
86%
Én nem igazán tolerálom az ivást, de ha először fordul elő, inkább együttérző lennék, mint hogy leszidjam, mint egy gyereket. Ha nem szokott inni, gondolom, kevésbé tudja a határait, nem kalkulálta bele a meleget, valami nagyon megütötte
2022. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Azt írod, még soha nem volt ilyen, valaki meg már addiktológushoz küldené egy botlás miatt... 😂 Oké, gondolom nem szép látvány most, túlzásba vitte, de basszus, állításod szerint még soha nem fordult elő hasonló. Én még másnap sem rónám fel neki, inkább kapna egy aszpirint és egy jó erős kávét. Néha mindenkivel elszaladhat a ló, emberek vagyunk, megesik az ilyesmi. Most tényleg fordítsd oldalra, takard be, ennyi. Én nem hánytorgatnám fel neki holnap sem, ha tényleg egyetlen alkalom volt. Hidd el, eléggé fogja magát szégyellni így is.
2022. aug. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

jóban-rosszban 🙂

egyébként a 7-el egyetértek

2022. aug. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem kell ebből nagy ügyet csinálni.Egyszer

előfordult,na bumm neki.

Kellően rosszul fogja magát érezni mert másnapos,plusz szégyelni fogja magát.

Nem kell ezen rugózni és felhánytorgatni.

2022. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos, elbeszélgettünk. Szégyenli nagyon magát, megfogadta, hogy többet nem lesz ilyen. Nagyon másnapos, szóval most inkább "kiszolgálom". Nem fogom addiktológushoz küldeni, most már én a kezdeti sokk után már csak röhögök rajt:) Ő vesz inkább magára:) Amúgy nagyon jó apa és férj, kicsit elszaladt vele a ló.
2022. aug. 28. 14:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!