Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 50-es házaspárok, milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-es házaspárok, milyen a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Éltek-e még szexuális életet, milyen rendszerességgel, ugyanolyan kielégítő-e érzelmileg és szexuálisan is mint korábban, észleltél-e valamilyen változást az évek során, voltak / vannak-e problémáitok ebből adódóan a kapcsolatotokban stb.? Nagyjából ezekre lennék kíváncsi, de megoszthattok bármit, amit relevánsnak éreztek. Ha lehet ne vigyük el más irányba a kérdést, komoly válaszokat szeretnék, ezért is választottam ezt a kategóriát.
2022. szept. 11. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Elég jó szkott lenni, de a feleségem nemrég megkezdte a menopauzát, azóta megritkult sajna.

De van mellé egy remek barátnőm, vele kiváló, ott főképp a szex a kapcsolat alapja.

Ahogy hallom, az 50-es férfiak eléggé legyengülnek, meghíznak, impotensekké válnak, ami erősen elrontja a szexet. És a nők is gömböcök gyakran, ami miatt szintén gyengébb a szex.

2022. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok 55, férjem 61. 30 éves voltam amikor osszekerultunk. Az első években hetente többször, aztán bealltunk heti egyszer. Mostanában azt veszem észre, ha egy hét kimaradás van utána sokkal tovább bírja a férjem. Lehet ez lesz a következő állomás? Ez nekem elég rossz, a heti egy is kompromisszum volt ami mellett maszturbalni szoktam meg. Sajnos mindig nekem volt nagyobb az igényem a szexre.
2022. szept. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, mint 2-nél, mióta beütött a menopauza. Lehetne több, mint heti egy. Szerintem fontos a sportolás, a rendszeres mozgás és a normális súly, így sokkal jobban megy a szex, mint 50 kilóval nehezebben ment.
2022. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!