Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyit várnátok arra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várnátok arra, hogy a pàrotok elvegyen feleségül? Azt mondta el fog venni, de ne siettessem. 6 éve vagyunk együtt és együtt is élünk. Eljegyzés sem volt még. Szeretem őt, tudom hogy nem változna semmi utána sem, de azért szeretném. 33/N

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 16:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarnék olyanhoz menni aki nem akar elvenni.
2022. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ezt nem egyedül ő dönti el. Ennek nem úgy kéne működni, hogy te passzívan várod, hogy megkérje a kezed meglepiből. Le kell ülni megbeszélni, hogy mikor lesz eljegyzés és mik a tovabbi tervek.
2022. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy nem szeretne házasságot. Szerintem ne erőltesd.
2022. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Semennyit nem várnék.

Nincs joga az időmmel szórakozni, hitegetni.

A házasság egy közös megegyezésen alapuló dolog, nem teheti meg, hogy várattat, amíg kedve van.

2022. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha megkér, akkor válaszold azt, hogy ne siettessen, át kell gondolnod pár évig.
2022. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
#5 És eközben arra gondolna a férfi: "Huh, de jó! Talán mégsem akarja ezt a hülye házasságot.."
2022. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

20 évesen jöttünk össze. Amíg nem végzünk a mesterszakjainkkal, addig nem várok gyűrűt. Utána 28-30 éves koromban már szeretnék feleség lenni.


De én már mondtam, hogy 30 előtt szeretnék először szülni és többször is volt már szó az esküvőnkről. Úgy is, hogy ő hozta fel a témát pl: "Hű, az esküvőnkön is legyen ..." Vagy "szeretnél templomi esküvőt?"

Beszéltünk már arról hány gyerek legyen, kb mikor és mennyi idő különbséggel nagyjából.


Ha 26+ évesen jönnék össze valakivel, akkor kb 2-3 évet várnék a gyűrűre.


És kommunikálnék vele az ilyesmi tervekről.

2022. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

Hát 6 évet semmiképpen sem. Őszintén szólva 2 év (együttélés) után már megpendíteném az eljegyzés kérdését, és ha ahhoz képest 1 éven belül nem történik semmi, akkor kerek-perec rákérdeznék, hogy mégis mire vár, mi hiányzik.

Amúgy én sem vagyok annak a híve, hogy csak passzívan hercegnőiesen kivárjam amíg nagy kegyesen méltóztat megkérni. Az én életem is, nem csak az övé. Ha ő nem akar házasodni, nem akar családot, de én igen, akkor szerelem ide vagy oda, nem ugyanazt akarjuk az élettől és így a szükségesnél nem pazarolnék többet rá.


Szóval szerintem 6 év után nagyon is ideje van rákérdezned, hogy mégis mik a tervei, és a "ne siettesd" nem elfogadható válasz.

2022. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
98%
Nem várnék rá tovább. Mire? 6 év alatt bőven megismertétek egymást és nem vagytok fiatalok se. Megmondanám neki, hogy nagyon szeretem, de nem egyeznek a céljaink és csak egy életem van. Igaza van annak, hogy aki nem akar elvenni, azt nem kell és nem is szabad erőltetni. Az ő nemdöntése viszont már egy döntés volt nélküled, így te is nélküle kell meghozd a tiédet, ha nem tudtok kommunikálni. De várni arra, amit a másik nem akar, pláne 6 évig, semmiképp nem érdemes.
2022. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
70%

Tök ugyanebben a helyzetben vagyok. Az életkor és a kapcsolat hossza is stimmel.

Én nem akarok vele emiatt szakítani. Egyedül se lenne jobb, sőt. Utoljára év elején beszéltem vele erről, illetve megmondtam, hogy én szeretnék házasságban gondolkodni, mert már rég itt lenne az idő. Majd újévkor megint leülök vele, hogy abban az évben esetleg nem akarnánk-e ezt meglépni.

De amúgy teljesen megértem, aki még szakít emiatt.

2022. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!