Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mi tevő legyek 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tevő legyek 7 éve vagyunk házasok férjemmel . 8 éve vagyunk együtt . Van 2 gyermekünk .kezdem úgy érezni hogy jobb lenne külön .mit tegyek ?többi lent

Figyelt kérdés
Igazából interneten ismertem meg elég hamar jött a baba valójában ezért maradtunk együtt . De kezdem úgy érezni rossz embert választottam . Gyerek érdekeit nézzem szükségük van apjára emiatt egyenlőre nem gondolkozok azon szét menjünk . De sok nekem ez már nem beszél velem szépen és szerintem ő se szeret úgy mint kéne .
2022. aug. 18. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

És te szereted őt úgy ahogy kéne? Fontos ő neked, mármint úgy hogy ezt ő is érzi?

Vagy csak azt érzi hogy a gyerek miatt kell a pénztárcája?

2022. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Tulajdonképpen mi a kérdés?

Ha nem akarsz elválni, akkor változtatni kell. A gyerekeknek nem érdekük a kényszerből, szeretetlenül együtt lévő szüleikkel felnőni. Kezdjetek el beszélgetni arról, hogy mire vágytok, hogy szeretnétek élni, hogy tudnátok javítani a kapcsolatotokon.

2022. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első , férjem nem magyar állampolgár . Volt mikor én dolgoztam és ő nem mert épp nem tudot dolgozni . Szóval ez pénz dolog .Nem pénze miatt vagyok együtt vele .
2022. aug. 18. 14:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezdem úgy érezni nem szeretem már mert csak úgy kezel mintha csak este kellene szeretni egymást .
2022. aug. 18. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell a gyerekeket lepasszolni és sürgősen kettesben lenni, lehetőleg nem otthon, mert ott biztos van ez meg az, amit intézni kell. Kirándulás, wellnesshétvége, sátrazás, párterápia, mindegy mi, csak figyeljetek egymásra... és kütyümentesen. És ezt minimum havonta, kéthavonta. Nem vicc. Nem megy magától a szerelem, még a szeretet se, hanem kiüresedik, ha erre nem szántok időt. És ott fogsz állni (vagy ő (is)), hogy jé, ezt az embert nem is ismerem, már nem is beszélgetünk, csak valami segédeszköz lettünk egymásnak. Tudatosan időt kell szánni egymásra, mert mindig lesz valami sürgősebb. A gyerekek meg nem tudom, mekkorák, de sokkal kevésbé fognak sérülni, ha a mama vagy egy bébiszitter vigyáz rájuk 2 napot vagy ott alszanak egy szintén kisgyerekes családnál (barterba meg hívhatjátok utána vissza őket), mintha elváltok.
2022. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
3# Akkor mi miatt?
2022. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!