Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy újra jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra jó legyen a kapcsolatunk a férjemmel?

Figyelt kérdés
A testi kapcsolat a gond. Nagyon szeretjük egymást, 6 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk első 2 évében sok volt a szex, ami aztán egyre kevesebb lett. Született egy gyerekünk is aki jó alvó volt a kezdetek óta. Mégis, valahogy a szexuális életünk nulla. Most is szerintem 3 hónapja nem volt köztünk semmi. Ha kérdezem akkor persze mondja, hogy szeret de estére mindig elfárad, én is és inkább alszunk. Valahogy úgy érzem egyikünknek sincs kedve. Nem tudom mit tegyek, hogy magamnak is vissza hozzam a vágyat és nála is?
2022. szept. 30. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Kérj meg valakit hogy vigyázzon a gyerekre. Ti meg menjetek el kettesben " randizni" valahova.

A lényeg hogy legyen nektek is minőségi időtök.

2022. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

"Mit tegyek"

Te egyedül semmit nem tudsz tenni. Menjetek el kettesben randevúzni, aztán egy gondtalan hosszú hétvégére.

2022. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos nem maradunk örökké fiatalok.

20-on, 30-on évesen van csúcsra járatva az emberi test, onnantól lejtő lefele.

És ez a szexualitáson érződik meg egyből, erre ráhatványoz bármilyen egészségügyi defekt, pláne férfiaknál(elhízás, bagó, kávé, gyógyszerek)

2022. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk menni legalább 2 havonta randizni. De a legutóbbinál se volt semmi. 30 évesek vagyunk, hát azért még nem érzem magam öregnek.
2022. szept. 30. 11:16
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
:D Hidd el, 5 év múlva már bőven eleged lesz az egészből, és rájössz hogy semmit nem tudsz és nem tudtok változtatni. Viszont a remény hal meg utóljára. Tudod, a házasságok zöme PONTOSAN ugyanolyan mint a tiétek. Aztán mint mondtam, elkezdenek a felek kifelé kacsingatni, flörtölgetni. Hát persze, itt a gyk-n csak tökéletes emberek és incelek vannak, ezt tudom, szóval én is csak másoktól hallottam hogy így mennek a dolgok! ;)
2022. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Figy, én fura dolgot fogok mondani, de igazából el kell kezdeni szexelni. A szex olyan, mint a társaságba járás, vagy a testmozgás: szükséged van rá, de egy csomó energiába kerül, ezért a kényelem és a lustaság rendszeresen ellentart, pedig jó közérzet ezek nélkül nem nagyon van.


Nekem rendszeres az, hogy amikor hosszabb ideig nem sportolok, és elhívnak mondjuk focizni, semmi kedvem menni, nyűg az egész. Amikor mégis kimegyek a pályára szarul megy, és a következő héten még annyira sincs kedvem menni. De aztán eltelik 2-3 alkalom, és elkezdem érezni a pozitív hatását, és egyszer csak alig várom, hogy végre mehessek, és akkor már attól vagyok hisztis, ha szar az idő és elmarad.


A szexszel pontosan ugyanígy vagyok. Amikor sokat szexelünk a feleségemmel, állandóan dugni akarok. Napközben pajzánul írogatunk egymásnak messengeren, szexről beszélgetünk, és hasonlók. Ha kimarad 1-2 nap, akkor a konyhapultra ültetem fel kérdés nélkül. Ezzel szemben most összeszedett valami fertőzést egy nyilvános budiban, ami miatt minden baja van, utána meg is jött neki, már érzem magamon, hogy kicsit "leszoktam" a dologról.

2022. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
#5, ez egy cinikus f.szság. 37 éves vagyok, semmivel sem szexelünk kevesebbet, mint tizenéve. Nem vagyok gyk-s álomházaspár, csak egyszerűen amit mondasz, annak nem a korhoz van köze.
2022. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
"Szoktunk menni legalább 2 havonta randizni." - Az nagyon kevés. Hetente kéne.
2022. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg a kettőtökön múlik, csak te egymagad nem fogod tudni megoldani.



Vannak estéink nekünk is, amikor inkább egy masszázs az amit választunk, de van intimitás kettőnk közt.


A fizikai érintkezés nagyon fontos, és nem, ez nem csak a szex, hanem a mindennapok. Törekedj arra, hogy ne csak a hálószobában szexuális töltettel legyen köztetek gyengédség, öleljétek meg egymást, aludjatok összebújva, simogassátok meg egymást, ülj az ölébe, ilyesmit.



Maga a szex meg általában attól laposodik el, ha monotoniás van, ha már nem kérdezik azt, hogy ki mit szeretne, csak megy a lötyögés.

Ez is nyilván mindkét fél dolga.

De a saját részedet mindenképp tedd meg.

Mi is 30asok vagyunk, még nem vagyunk házasok papíron, de minden másban igen.

Lassan 6 éve vagyunk együtt, de még mindig megkérdezem mit szerente, hogyan érjek hozzá, mi esne neki jól ma este. Van-e valami amit kipróbálna? És én is hozok ötleteket a hálószobánkba, pl a minap vettem olyan gyertyát, aminek a viasza masszázs olajjá olvad és alacsony hőfokon olvad.

Ezt rá lehet csepegtetni egymásra, kellemes meleg de nem éget, érdekes érzés. Ha utánna le kell húzni az ágyneműt, ám legyen.


Emellett igyekezz, hogy meglegyen a hangulat.

Nem mindig lesz ugyanolyan a szex, van amikor vad, van amikor meghitt, és erre rá kell érezni. Ez sokszor tényleg csak azon múlik, hogy meggyújtotok egy gyertyát, vagy felveszel valami szexi fehérneműt, parfümöt, spontán bekötöd a szemét, vagy vesztek valami új játékot, ami inspirációt ad. Ennek a vége nálunk is sokszor totális bohóckodás, sokat nevetünk mi is...


Az önképeteket, önbizalmatokat is fenn kell tartani.

A negatív szófordulatokat magadra és a párodra kerüld kerüld.

Pl "Ronda vagyok" helyett javítsd ki magad, arra, hogy "ma nem érzem jól magam a bőrömben".

Az ember ha sokat mondogatja magának ezeket a dolgokat, egy idő után beleépíti őket az önképébe, és a negatív önkép kihat arra, hogy hogyan viselkedsz másokkal (pl a pároddal), mennyi önbizalmad van.


A párod önképét is fontos, hogy támogasd.

Ha negatívan beszél magáról, kérdőjelezd meg ezeket az állításokat, vagy csak maga alatt van, hypold fel.

Dícsérd meg, ha levágatta a haját, ha új ruhákat vesz.

Ha észreveszed, hogy elhanyagolja magát, lepd meg valamivel.

Még a legdurvább veszekedésekkor se vágj a fejéhez olyasmit ami tényleg fáj neki, ami a lelkébe gázol.


Sok sikert, én drukkolok nektek.



32/N

2022. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoktad dicsérni? Ha kedveskedsz vele azt hogy teszed? A gyereket szereti? No nem úgy hogy igent mond ha kérdezik. Hanem az hogy fogalalkozik is vele?
2022. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!