Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százalékának adatik meg a szerencse, hogy életükben legalább egyszer mérnök vagy informatikus férfihez menjenek feleségül?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 21:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor fogadtam meg, hogy informatikussal soha többet... Amúgy meg nem a végzettség számít!"


He??? :D

2022. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
#8-11! Csak, hogy világosabb legyen! Ha évekig 0-24ben megfigyelés alatt vagy, az baromi frusztráló, lelkileg megterhelő! Akkor is, ha amúgy nem lenne titkolni valód. Mert még egy családtagoddal sem tudsz semmit megbeszélni, nem lehet magánszférád, magánéleted, és folyamatos rettegésben élsz, hogy mikor csinálsz valami olyat (akár akaratlanul is) ami veszekedésre ad okot. Baromi stresszes. Kb mintha egy börtönben lennél, vagy az FBI figyelne meg, mint valami gyanúsítottat. Tényleg mindent tudott, látott. Úgy is éreztem magam sokszor mint valami körözött bűnöző. TUDOM, hogy nem minden infós, hecker, programozó vagy akármi ilyen, nem is akarom/akartam egyvalaki rossz példája miatt elítélni az összeset. De szerintem valahol érthető, hogy ezek után ennek a halvány esélyét sem akarom megadni és érthető, ha húzok egy határt. De AMÚGY (egyébként, ezen kívül - szinonímákkal hátha érthetőbb) tényleg nem a foglalkozása érdekel az embernek.
2022. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Informatikuson és mérnökön kívül más szakma nem is létezik vagy mi? A férjem például IT területen dolgozik ugyan, de nem informatikus, hanem technikus. Köszi szépen, jól megvagyunk. Soha nem volt szempont nálam a végzettség, mármint nem kötöttem ki hog csak ilyennel és olyannal kezdek.
2022. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

12: Érthető valamennyire, csak paradoxonnak hangzott. :)


Mindenesetre szarul érezném magam, ha valakinél csak azért nem lehetne esélyem, mert volt valamikor egy f_sz az életében, amihez semmi közöm. Ez esetben IT, de legyen szó bármiről.

2022. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
#14 Talán ha megismernek egy olyan infós srácot aki a halovány jelét sem mutatja ilyesminek és kialakul egy bizalom, biztonságban érzem magam akkor talán lehetne. De egyenlőre ezt nem tudnám elképzelni.
2022. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Gymnospermatophyta ***** válasza:

15: Mivel ágazatbeli vagyok és többeket ismerek tudom, hogy legalábbis az én szakmámon belül vannak rendes emberek. De nyilván programozók között is (fiúk lányok egyaránt). Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy sokan nem ilyenek.


Helyes, az esélyt szerintem megérdemelné, ha olyan szituáció kerülne eléd valamikor. Maximum elnyújtod az ismerkedési fázist és ha normális, netán az okát is tudja, biztosan megérti. :)

2022. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért mennék hozzá informatikushoz/mérnökhöz, ha én is lehetek az?



De látszik, hogy fogalmad sincs a szakmáról. Nem minden mérnök és nem minden informatikus keres jól. Minden másban meg ugyanolyanok, mint bármelyik értelmiségi. Sőt.

2022. okt. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok lánynak ez a szakmája! 😂
2022. okt. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

17 évesen egy infós sráccal jártam.

A férjem pedig építőmérnök.

2022. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem a foglalkozás számít, de mivel az érdeklődést azért meghatározza, így pl. tőlem elég távol áll mind a két terület. Nem tudom, hogy lenne-e bármi közös érdeklődésünk.
2022. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!