Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százalékának adatik meg a szerencse, hogy életükben legalább egyszer mérnök vagy informatikus férfihez menjenek feleségül?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 21:42
A kérdező szavazást indított:
0-10%
10-20%
20-30%
30-40%
40-50%
50-100%
24 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Ez miért szerencse? Nem a foglalkozása határoz meg egy férfit.
2022. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha már trollkérdezünk, akkor inkább politikust és bankárt tegyél bele, azok nagyobbat kaszálnak, ráadásul érdemi munka nélkül.
2022. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
34%
Egy nő mondta egyszer, amikor valaki a társaságban arra verte magát, hogy neki a pasija IT mérnök. "Majd akkor szólj, ha a gazdája lesz a pasid!"
2022. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az első férjem informatikus volt. Ezzel nem is lett volna probléma. Csakhogy betegesen féltékeny és ellenőrzés mániás volt, mert előttem több partnere is megcsalta. Folyamatosan ellenőrizgetett, mikor, hol, kivel vagyok, kivel beszélek stb. 0-24ben megfigyelés alatt voltam. Neki gyerekjáték volt barmimet feltörni, vagy programokat telepíteni a gépemre úgy, hogy én észre sem vettem. Sosem gondoltam volna, hogy nekem kapcsolatban a párom mellett lesz valakim, mert mindig is mélyen elíteltem az ilyesmit. De az állandó ellenőrizgetésével végül tényleg belehajszolt, mert már nem bírtam. Akkor fogadtam meg, hogy informatikussal soha többet... Amúgy meg nem a végzettség számít!
2022. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Te incel vagy kérdező?
2022. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Nekem kb 0% esélyem van bármire. XD
2022. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj kérdező keresünk neked egy aranyos mérnök fiút, és nem kell a nőkön keresztül fantáziálnod róluk jóformán naponta.

Vagy az infósok jobban bejönnek?

Irjad csak le nyugodtan, összehozzuk.

2022. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Gymnospermatophyta ***** válasza:
73%

4: Magad írtad, hogy nem a végzettség számít, mégis ez alapján határozod meg, hogy IT-ssal nem kezdesz. Ugyan olyan lettél, mint az első férjed. Neki is volt rossz tapasztalata, nem is egy ezek szerint (mint nálad, ha ő volt az egyetlen infós), hanem több és ez alapján vált olyan betegessé. Az addigi tapasztalatok alapján. Te is ugyan ezt teszed, csak nem lányokkal/nőkkel, hanem az infósokkal. Egyik sem jó. Valahol érthető, hogy paranoiásabb lett, de ezt rendeznie kellett volna magában vagy segítséget kérni hozzá. Mert nem mindegyik lány, nő olyan. Ahogyan Neked sem kellene ez alapján általánosítani, elvégre nem mindegyik infós olyan:D Sőt, nem is mindegyik programozó és nem tudja feltörni semmidet.



Amúgy vicces, hogy a két végletnek ugyan annyi szavazata van. :D

2022. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse??? Nekem valahogy mindig mérnök/IT.s párjaim voltak, és most a vőlegényem is IT.s. De nem egészen értem, hogy ez miért szerencse kérdése... Nem a foglalkozásuk miatt voltam velük. Egyszerüen így sikerült.
2022. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
30%
Ez neked szerencse?🤣a baràtom építési vállalkozó,a másiknak fuvarozó cége van,stb ,egy hónapban annyit keresnek mint egy laptop zongorista egy év alatt te szerencsétlen...
2022. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!