Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, sokan vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, sokan vagytok olyan kapcsolatban ahol a férj introvertált?

Figyelt kérdés

Sok mindent az internet világában vizsgál meg előbb és utána beszél, cselekszik csak otthon a feleséggel?

Nem idegesítő, hogy előbb vadidekenek véleményére kíváncsi és nem otthon vagy önmagában keresi a tudást és tapasztalatokat? Miért így működik valaki? Nekem erre még nem sikerült rájönnöm.



2022. okt. 31. 06:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Az extrovertáltak nem értik meg az introvertáltakat, éppen ezért nagyon kevés introvertált férfi van kapcsolatban.
2022. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az említett jelenség. Még sem értem :)
2022. okt. 31. 07:28
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
A felesegemmel szemben nagyon introvertalt vagyok
2022. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. okt. 31. 08:15
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert mindig beszél:) Úgy értsd, hogy tényleg mindig. Egyszer kipróbáltam, hogy nem szólalok meg amíg abba nem hagyja. A végén újrakezdte ugyanazt a szöveget, mint amit az elején mondott, de egy pillanatra nem hagyta abba. Kb 3 óráról beszélünk.
2022. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mmm. Szerncsére ilyen sem vagyok. :)
2022. okt. 31. 09:38
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

"Sok mindent az internet világában vizsgál meg előbb és utána beszél, cselekszik csak otthon a feleséggel?


Nem idegesítő, hogy előbb vadidekenek véleményére kíváncsi és nem otthon vagy önmagában keresi a tudást és tapasztalatokat? Miért így működik valaki? Nekem erre még nem sikerült rájönnöm."


A másik I betűs szót keresed. Ez nem introverzió, hanem idiotizmus. Szívesen!

2022. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nagyon szeretem a netet, mert nagyon sok info van rajta. Az se baj, ha előbb ott nézel körül. Az más kérdés, hogy ez alapján mit csinálsz.
2022. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7-es, viccesen fogalmazol, de van benne valami. :) Azt hittem eddig, csak Én tartom ezt annak.

8-as, igen, sok infó van rajta. Sok felesleges vagy egyszerűen furcsa. Pont ezért a kérdés az az, hogy miért akár itt informálódik egy férj aki képes lehetne máshogy összeszedni a tudását. Pl.;arra gondolok, hogy beszélgetés itthon, vita akár és a válasz, hogy tudja, hogy az emberek hogy állnak hozzá és,hogy hogyan vélekednek az adott dologról. Ergo a vadidegenek véleménye hamarabb érdekli mint mondjuk a közeli ismerős, barát, család vagy akár az Én véleményem. Ez mind az internet bűvölete miatt van?

2022. okt. 31. 10:09
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha info kell azt sokkal egyszerűbb összeszedni a neten. Ha a vélemények érdekelnek, akkor nem használom a netet. Van elég személyes ismerős hogy kifaggassam.
2022. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!