Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk, introvertált lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, introvertált lányok! Hol kell keresni titeket?

Figyelt kérdés
Az eddig tapasztalataim szerint legjobban a visszahúzódóbb, értelmiségi, kedves lányokkal tudok a leginkább ismerkedni, akiket nem az instantban meg a valami belvárosi kocsmában talál meg az ember, és sokszor az ismerkedő appokat sem használják, tartanak a fura nyomulós pasiktól. Eddig egyetemen, munkában ismerkedtem, de egy ideje egy kis cégnél, távmunkában dolgozom, ahol nincs korombeli lány. Lányok, akik magatokra ismertek, hol lehet veletek találkozni? Kávézó? Könynyvtárba jár még valaki manapság?

2022. aug. 21. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Sehol.

Felszedik őket a centis és mercis csávók.


Az emberek többsége a saját szociálishálójukban ismerkedik. Valszeg nem ismersz elég embert, ha ismerkedési problémáid vannak. Menj el több eseményre, barátkozz és ne az ismerkedést tedd az elsődleges céloddá.

23F

2022. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Introvertált nem jelent félénket.
2022. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
#2 De a kettő nem zárja ki egymást!!
2022. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Itt vagyok :D csak a nőkre bukok. 19L
2022. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem nézel ki jól, azoknak se fogsz kellenni. Ezt gyorsan verd ki a fejedből, mert éveid fognak elmenni. Ha sz@rul nézel ki, 1,max 2 nőd lesz életedben, akik úgy ahogy elmennek szódával, de ott is lesz defekt valami.
2022. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Ott kell keresni ahol élek, egy házban.
2022. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Engem szólítottak már le könyvtárban. :D Sok csaj megfordul ott, akár le is ül olvasni, bár az kicsit creepy, ha magadtól nem mennél, csak csajozni akarsz ott.
2022. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Az introvertalt nem is félénk. Csak egy ido utan mikor merul az emberektol az energiaja akkor szuksege van enidore. De amugy siman irhattad volna hogy visszahúzódó lányok.


Amugy pl. Aki visszahúzodó és magányos farkas típus azzal szinte sehol.


Miért kell ezt így keresgélni? Olyan mű hogy igy akarsz ismerkedni. Ha azt válaszolják hogy a saját házába akkor odamész az ablaka alá ordibálni? Necces.

2022. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mű? Te értetted a kérdést, vagy csak valamit ide akartál vakkantani? Nyilván nem fogok senkit zaklatni, hanem szeretnék olyan helyekre járni, társasjáték klub, imacsoport, akármi, ahová ezek a lányok buli helyett járnak közösségbe. Erre volnék kíváncsi olyanoktól akik maguk is “visszahúzódóak”.
2022. aug. 21. 22:34
 10/13 A kérdező kommentje:
5. Szerencsére nincs erről szó, jóképű pasi vagyok, csak szétszéledtek a barátok (külföld, család, vidék stb) és így nemigen van pl házibulis társaság. Magam sem vagyok egy nagy bulibáró, így érdekelnek az alternatívák
2022. aug. 21. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!