Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is belefér évente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is belefér évente néhány hétvége házastárs nélkül, barátokkal elutazni valahova?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Én a 3,5 éves kapcsolatomban tavaly ősszel utaztam el egyetlen egyszer a húgommal egy hétvégére. Férjem még ennyit sem. Amúgy nyilván beleférne persze.
2022. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Időt kell szánni a barátokra is :)
2022. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Én szívesen elmennék ilyenre, de nem, szerintem nem fér bele.
2022. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Furcsállnám, ha a páromnak évente többször is kanbulis hétvégékre lenne igénye. Próbára tenné a bizalmamat, annyi biztos. Mi a baráti utazásokat is inkább párostul szervezzük, nekem sincs igényem arra, hogy elutazzak a barátnőimmel egy egész hétvégére valahova, évente többször is. Én ebből már kinőttem és szerencsére a párom is.
2022. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl. belefér. Pláne, hogy párom olyan helyekre megy néhányszor, ahová én biztosan nem mennék. Ő meg hadd menjen a haverjaival. Nem kell többet belelátni, mint ami...
2022. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Megforditom a kerdest (mert tenyleg nem ertem): miert NE ferne bele?

Mik az ervek?


Konkret ervekre lennek kivancsi, a "kinottem az ILYENBOL" nem magyaraz meg semmit. Mi a baj azzal, ha valaki ilyet csinal?

2022. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Beleférni technikailag belefér, mert miért ne, ugyanakkor én nem örülnék neki. Ha van szabad hétvége, azt próbáljuk meg közösen eltölteni, nincs sok belőle, kevés lehetőségünk van együtt kimozdulni. Az meg, hogy ő lelép hétvégére a haverokkal bulizni, én meg oldjam meg a gyerekeket egyedül, az nekem nagyon rosszul esne. Alapból közös a baráti társaságunk, a hosszabb kiruccanásokra mindketten megyünk, most az, ha néha egy-egy este vagy valamilyen programra nélkülem megy, az hagyján, bőven belefér, de hogy évi több hétvége? Az nekem sok lenne. Mondjuk nekem nincs igényem nélküle elmenni barátnőkkel hétvégézni, lehet emiatt gondolom azt, hogy túlzás lenne ha ő menne. Egy-egy este teljesen oké, de a teljes hétvége? Az már sok.
2022. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
#6 ha a haverjaival/csajokkal elutazik évente többször is ilyen hétvégékre, akkor a párjával hányszor? 10x? Csak mert ez esetben nekem rendben van, de ha mindig csak haverozni akar menni, velem meg cseszik elutazni, akkor nem illünk össze. Volt pár hónapig olyan barátom, aki mindig a haverokat helyezte elém, hát nem véletlenül ex.
2022. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
#7 én is veled értek egyet. Szerintem ez a folytonos haverozás 20-25 évesen oké, de érett felnőtt embereknél felnőtt párkapcsolatban ez már elég gyerekes dolog.
2022. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 harebell ***** válasza:
100%
Nekem ezzel max akkor lenne problémám, ha nagyon kevés szabad hétvégénk lenne, ilyenkor nyilván azt mondanám, hogy azt a párat lehetőleg inkább együtt töltsük. Mivel nem így van, sok programot csinálunk együtt hétvégente, simán belefér, hogy egymás nélkül is elmenjünk néha. Az "évente néhány" szerintem nem sok.
2022. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!