Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is belefér évente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is belefér évente néhány hétvége házastárs nélkül, barátokkal elutazni valahova?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk a párommal teljesen alap, hogy belefér. Egy évben 52 hétvége van, ha ebből évi néhányat külön töltünk akkor nem dől össze a világ, sőt. Én pl. nem vinném őt magammal többnapos túrákra, mert utálja és csak nyűg neki, így megyek túrázni szerető barátokkal, ő nem vinne engem pecázni, mert halálra unnám magam, megy a barátaival. Más zenét hallgatunk, így más fesztivált látogatunk minden évben. Látogatunk külön (együtt is, de külön is) barátokat, rokonokat. Annyi mindent csinálunk együtt is, nem sajnáljuk egymástól a különidőt.
2022. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%

Nekem csak akkor fér bele, ha én is meg vagyok hívva és nem akarok menni.


De valahogy az nem fér bele, hogy évi több olyan programot is szervez, amin nem akarja, hogy ott legyek.


Nyilván nem szoktam elmenni sziklát mászni meg egyéb pasis programokra. Azzal sincs bajom, ha elmegy a haverjaival valamit csinálni, nem szoktam befurakodni.


De ha ez rendszeresen évi több hétvége lenne, az zavarna. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Nekem nem férne bele. Szerencsére a párom sem akar menni.

2022. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem. A találkozás rendben van, de azért együtt nyaralás meg máshol alvás az túlzás.
2022. dec. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem ő a prioritás, akkor bele. De miert nem ő a prioritás? Mert nem vele szeretnél LRGINKABB együtt lenni. Akkor pedig mi a sz@rert vagytok házasok ha nem ő a legjobb tarsaságod? Hanynom kell az ilyen formalis hazasságoktól. Beleférne, ha nem szeretném a parom, persze. Legalabb a baratságok legyenek jók akkor. :(
2022. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!