Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menő, ha valaki mindig fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő, ha valaki mindig fiatalabbra cseréli a feleségét?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyemen a vezérigazgató már elmúlt 50 éves és akkor volt a negyedik feleségnél, aki kb pár évvel lehetett nálam idősebb vagyis húszas éveiben járt. Az előző feleségekből is volt, aki ott dolgozott a cégnél, mint egy-egy osztályvezető.

Ez megfigyelhető, hogy sok ilyen fontos ember középkorúként új fiatal feleséget választ magának és vele jelenik meg társasági eseményeken. Az embereket azt figyeltem meg, hogy megosztja az ilyesmi, mert nagymamám elég negatívan nyilatkozik, hogy nem szép dolog otthagyni azt, akivel együtt már végigjártak egy hosszabb utat és a család mellett ki kell tartani, de ő konzervatív ilyen szempontból.

A férfiak többsége viszont szerintem élvezi, ha szép, fiatal nő van az oldalán és még ha morálisan azt is mutatják, hogy nem helyeslik, de belül azért kicsit irigylik is. Azért a szép feszes bőr, karcsúság sokakat vonzana később is. Van egy olyan mondás is, hogy egy férfi annyi idős, ahány éves nő van mellette. Meg úgy a társadalom szemében imponáló, ha valaki házas, vannak kisgyerekei akár középkorúként is, mert rendezett magánéletre utal.



2023. jan. 17. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Egy férfit sem ismerek, aki szerint ez menő lenne. Az én is érettségi körömben a kapcsolati problémákat megoldják, ha nem megy, akkor szakítanak de nem menekülnek fiatalabb emberhez, hogy patyolgassak az egojukat…
2023. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Te mirol beszelsz?soha nem volt ez meno meg az okorban sem. Mindenki tudta tudja hogy a termeszetben mindig az erosebb, gazdagabb stb gyoz es a fiatalabb nőt csak megvasaroljak mert megtehetik. A lanyt hajtja a nyomas a csillogo gondtalan eletre, a ferfi ezt nyujtja annak a testeert cserebe. Bele lehet rakni ilyen olyan szerelem erzest, de az csak addig tart mig a ferfinak a penze, lanynak a szepsege.
2023. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Menő igen. A jó fenébe menő az ilyen érzelmileg 0 egokirály
2023. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon menő
2023. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
Az életre szóló szerelem egyébként is ritka, szóval ezzel sincs semmi gond. Bár azért menőnek nem nevezném. Az egyedüllétnél mindenképpen jobb.
2023. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%

Menő hát, csomó férfi irigykedik erre. Persze van akinek nem jut as csak a szottyadt, elhízott asszony. Ezek rendszerint elmaszkalnak prostihoz. Csak úgy hallottam.

.

2023. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Ja! Qrv-t vasarolni barmikor tudnak, ha van ra eleg penz. Ez ilyen. Es sok a Q.
2023. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!