Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Több mint 20 éve házasságban élek, aránylag sikeresnek mondhatom magam minden téren. Azt érzem hogy félre akarok menni. Viszont azt szeretném ha a feleségem is ezt tenné! Egyre jobban nyomaszt az, hogy mindenkit többnek látok magamnál minden téren, hogy a férfi az csak 110kg izom, barna haj, barna szem, buflák fej, marcona arc, hatalmas vastag farok. Mintha ezen kívül nem is lenne más. Baromira zavar ez lassan már egy szimpla bevásárlásnál is. Jó lenne ha a feleségemet elkapná egy ilyen férfi, akkor lenne teljes a kép. Megmondjam neki? Próbáltam szeretőt találni, de mindenhol az ideál barna-barna, nagy vastag cerkájú férfi a befutó. Egy hónapja szóba került otthon hogy kinek mi jön be, természetesen a feleségemnek is az ilyenek az ideáljai. Én pont nem ilyen vagyok. Viszont az meg kilátástalanná tette az életem, hogy a nők 98%-ának ilyen férfiak tetszenek. Teljesen értéktelennek érzem magam, persze otthon is érzem hogy nulla a kémia irányomban.
2023. febr. 19. 17:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
61%
Mit vársz 20 év után?
2023. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Akkor most ugorjak ki az ablakon?
2023. febr. 19. 17:50
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Meguntátok egymást!
2023. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen magasan van az ablak 🤣


Nem értem miért kell firtatni hogy milyen pasi jön be neki. Téged szeret azért van veled. Kicsit beszélgessenek többet, mert 20 év után hajlamosak vagyunk beleszokni egy kapcsolatba és elmarad az izgalom.


1# N

2023. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell az neked ha szeretőt akarsz. 😁
2023. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Sosem volt ideálom...50N vagyok. Pont ma kérdeztem a párom van ideálja? Nincs. Összességében vagy megfog vki vagy nem, ennyi.

Te szeretnéd ha vki odalenne érted, gondolom, ez hiányzik csak.

Amúgy elárulom hogy eddigi életem legjobb (legszenvedélyesebb!) partnerei kisfarkúak voltak...8cm, 11 cm es 13 cm. Érzelmileg TOP és ezért nem a f**méretet nézem...

2023. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltatok utoljára randizni?
2023. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Te most nyitott házasságot szeretnél, vagy mi?

Csak írtál hozzá egy csomó rizsát?

Miért érzem azt hogy ez a szokásos kapuzárási pánik?

Eddig jó volt a házasságotok?

2023. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk randi pártiak. A randi az idegennel az ismeretlenségtől, a rejtélyektől izgalmas. Meg amúgy se lenne kedvem pont vele szürcsölgetni a teát, amikor neki teljesen más az ideálja. Velem van mert szeret? 😆 Velem van mert megszokott. Nem mondhatnám hogy tetszek vagy tetszhettem neki, sosem mondott rám egy jó szót is. A szexet is kerülte mindig, kifogásokat talált. Így már megértem! A nagy barna emberállat jönne be neki, 20-22 centivel. Itt a gyk-n is tavaly nyáron ismerkedtem egy nővel. 3 hónapig leveleztünk, képet is küldtünk, majd találkoztunk. Erre 5 perc alatt szó szerint elhajtott a francba. Mert hogy neki is 190 magas, 120kg-os, energia italos doboz mérettel rendelkező farkú hapsi kell. Oké mondtam, akkor miért találkoztunk. Hát hogy megnézzen. Kössz.


Már elnézést, de aki nem ilyen, azt még emberszámba veszik? Mert engem otthon sem.

2023. febr. 19. 18:07
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a párom vékony, 70 kg, akkora mint én magasságban, kopasz is, mégis imádom és sokszor mondom neki hogy szép (ő nagyon nem igy látja de én a szivemmel látom őt igy a legszebb nekem!) Minden nap dicsérem. Ő nem szokott szóban de tudom érzem :-)
2023. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!