Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös emailt, esetleg Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös emailt, esetleg Facebook oldalt használtok a házastársatokkal?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak közöset.
Van közös emailünk, és/vagy Facebook oldalunk, de van külön is, legalább az egyikből.
Külön emailünk, és/vagy Facebook oldalunk van.
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem, és soha nem is mennék bele ilyenbe. Szerintem totál beteges.
2023. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hans Pötterman ***** válasza:
96%
Szerintem is beteges, meg nem is praktikus egy kicsit sem. Fail az egész
2023. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, és szerintem is beteges.
2023. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Never ever.

Kontrolláló eszköz.

+1 szavazat, hogy beteges.

2023. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Külön oldalunk van. Neki minden este meg kell mutatnia a Facebookját és a telefonját nekem. Különben nincs nuni.
2023. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A facebook fiókunk nem közös. Elvégre 2 külön ember vagyunk, többnyire más az érdeklődési körünk is. Engem nem érdekelnek az ő animés, kártyás csoportjai, őt meg nem érdeklik az én könyves illetve konyhafőnökös, és sorozatos csoportjaim. Nem kell egymás értesítései közt vadászni. Kényelmesebb a saját fiók. De a jelszavakat tudjuk egymáséhoz is. Sose néztünk bele.

Az email címemet szokta a párom használni, mert már vagy 3-mat elfelejtett az évek alatt, nem lépett be és törlődtek. A szépkártyájához, és pár online rendeléshez az enyémet adta meg ( a megkérdezésem után), mert én rendszeresebben használom a sajátomat, főleg online rendelésekhez, sorozatos oldalas regisztrációhoz.

Nincs ebben semmi rossz, ha az embernek nincs takargatni valója nem is idegeskedik,aggódik emiatt.

2023. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanaz, mint a hatosnak, annyi különbséggel, hogy ő tudja a jelszavamat, én mindig elfelejtem az övét. Néha, ha a másik vezet, akkor belépünk az ő fiókjába is, facebookon is csekkolni a messenger üziket és ha kell a gmailbe is, bár oda ritkábban.
2023. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Csak a ciganyoknak es az aluliskolazott, putris paroknak van kozos facrbookjuk.
2023. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
8.🤣 Mondja az, aki még írni sem tud.
2023. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Azert nem tudok irni, mert lett egy felreutesem (e helyett a mellette levo r-t nyomtam meg) vagy mert mertem telefonrol ekezet nelkul irni? :DD Ocsem, barcsak mindenkinek ez lenne a legnagyobb helyesirasi hibaja :D
2023. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!