Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas, óvodás korú gyermekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, óvodás korú gyermekkel rendelkező 30-as évei elején járó nő miért posztolgat facebookon, instagramon magáról szexi képeket?

Figyelt kérdés

A képek nem ribisek, csak mondjuk forrónadrágos, fürdőruhás, miniszoknyás képek. A képen sem a gyermek, sem a férj sohasem látható! Van, hogy látszik, hogy magáról állít be képeket, nem valaki csinálja. Az ilyen nők lelkét szeretném megtudni hogy miért? Kapuzárási pánik női módra? Kell másoktól a visszaigazolás, hogy szép? Fiatal egyedülálló kolléganők ezt csinálják, akkor neki is kell?

Mi ebben a női logika? Kedves hasonló hölgyek írjátok már le hogy miért?

Lehet hogy új párt / szeretőt keres és látni akarja ki harap rá?

Mielőtt még bárki rosszra gondolna a hölgy nem az én feleségem hálistennek. :)

Nagyon közeli ismerősöm, elvileg boldog házasságban, ahol a férje tudtom szerint szereti. A nő se jár el sehova, csak a gyerek, vagy otthon ül.

Ezért furcsa nekem ez az egész.....



2022. jún. 22. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

A képek nem ribisek. Akkor meg miért baj?

Az biztos, hogy nem szeretőt keres így, ezt csak a pasik hiszik.

2022. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki azt tudja csak mutogatni, amije van. Ha a fejében nincs semmi, akkor csak a seggével tud kitűnni.
2022. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Mert boldog es jol erzi magat a boreben. Mi ebben a fura?

30as no meg fiatal szep akkor is ha van gyerek.


Nekem sincsen sem a gyerekerol sem a paromrol kep. Csak rolam. Leven ez az en fb fiokom

2022. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert olyan kedve van.Nekem a férjem szokta mondani rakjunk ki valami jó képet rólam profilnak vagy boritóképnek.Szeretőt meg a való életben talalnék magambak,ahhoz nem kell képef kiraknom.Harminc évesen meg még messze van a kapuzárási pániktól.
2022. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén szólva ez még mindig jobb mint a kiskorú gyereket árulni, vele lájkvadászni. Az influenszer celebmamik is jobban tennék ha saját magukat árulnák csak, nem az ebbe beleegyezni képtelen gyerekeiket.

Nekem is van gyerekem, szinte sose posztolok és azt a néhányat is csak egy szűk körnek. Ha választanom kéne, előbb posztolnám nyilvánosan a saját tangás hátsófelem mint a gyerekem.

2022. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, normális ember nem posztol a gyerekéről, mert az a gyerek fel is fog ám nőni, és lehet nem akar "szerepelni".
2022. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Savanyú a szőlő kedves kérdező?
2022. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Lehet lepontozni, de egy családanya ne mutogassa magát. Nekem nem ferne bele partnerként semmiképp
2022. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

"Csaladanya ne mutogassa magát".. De te azért csorgatod a nyalad a lanyokra mi..?

Attól, hogy csaladanya vagyok es 30 leszek nem tűntem el, bem szuntem meg szexinek lenni és nagyon is büszke vagyok a külsőmre IS. A facebook közösségi oldal, azért van, hogy képeket is megosszunk az ismeroseinkkel. Nem titkos ügynököt kell játszani, hogy senki ne lasson, akkor minek van fent az ember.. Leskelodni?

Férjem is büszke rám, én is rá... Még olyan képet is megosztok ahol csak ő van, mert legszivesebben világgá kurtolnem mennyire tetszik nekem, mennyire szeretem. Akinek nem tetszik najd kikövet.

Magamat meg nem mutogatom, hanem mivel az én prifilom én szerepelek rajta. Mivel minden nap rövidnadrágban, szoknyában stb vagyok csinosan, ezért mackogatyas képet nem tudok csinalni es megosztani.

Pont leszrom más férfinak tetszek-e, nekem jól esik megosztani és ennyi.

2022. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

9/9 1.nőként nem csorgatom senkire a nyálam

2. Én is jól nézek ki, de nincs szükségem like-okra és egyéb külső megerősítésre ahhoz, hogy ezzel tisztában legyek. Tudom anélkül is.

Szerintem olcsóvá teszi magát az, aki a közösségi médiában parádézik a magánéletével.

Nincs közünk valójában egymás privát szférájához.

Tovább megyek, szerintem rengeteg veszélyt hordoz magában az, ha valaki állandóan posztol

Természetesen mindenki azt csinál, amit akar. Én személy szerint a valóságban élek és nem a virtuális térben bohóckodom.

Én is boldog vagyok az életemben, de valahogy eszembe sem jut világgá kürtölni

Különbözőek vagyunk

2022. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!