Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szexmentes házasság tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexmentes házasság tényleg általános dolog?

Figyelt kérdés

Itt a fórumon gondolom felülreprezentáltak azok, akik erre panaszkodnak, de tulajdonképpen a civil életben is elég sokszor előkerül ez a téma, ha nem más, akkor humor formájában. Valahogy mintha természetes volna, hogy egy idő után az emberek befejezik a szexet a házastársukkal és elválnak vagy max félrejárnak és megoldják házon kívül. Az ilyesmi annyira gyakori, hogy senkinek sem tűnik fel. A filmekben is örökké ezt mutatják be, hogy a házasság szürke, unalmas, de bezzeg ha bekerül egy szerető a képbe, akkor hogy felpöröghet valakinek az élete.

A legtöbbször férfiak panaszkodnak arra, hogy a feleségük egy idő után elzárkózik és nem engedi közel magához őket. Persze vannak fordított esetek is és nem is lehet erőltetni, de azért az sem normális, hogy egyik fél semmibe vegye a másik testi igényeit. Lehet hivatkozni fáradtságra, sok gyermekek körüli teendőre, de az ember attól még ember marad. Amúgy, ha megnézzük a vallások is kifejezetten szabályozták ezt a dolgot, a zsidóknál az ókorban is megvolt persze a mentruációs időszak, amikor tilos volt közösülni, de azonkívül valamilyen szinten kötelesség is volt, beleírták a házassági levélbe is, hogy a feleség nem tagadhatja meg az urától a testi örömöket. Most nem azt mondom ez a jó, de a szexmentes élet sem az és tényleg nem lehetséges, hogy hűségesen leéljen két ember egy házasságot, mert úgyis csak félredugással lehet kiélni a szexuális energiákat?



2023. márc. 22. 22:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Idővel változhatnak a szexuális igények, libidó. Ha egyformán változik, nincs probléma. Ellenben, ha jelentős az eltérés....szenvedés.
2023. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
47%
De jó, hogy nem vagyok házas, az ilyen kérdések láttán nem értem a házas férfitársaimat...
2023. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, mert a legtöbb esetben csak a kifogások jönnek. De a férfiak részéről is egyre gyakoribb ez a dolog. "Fáradt vagyok, fáj ez, fáj az, stb."



Szoval igen, mondhatni általános.

2023. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
A házasságkötés után max. 2 év, és elszáll a rózsaszín köd. Közben-, de utána igen gyakori ez a dolog.
2023. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%

Ja. Sajnos!

Bár legalább büszkén magamat röhögöm ki, mert még nem csaltam meg a párom, csak hagyom, hogy ne legyen semmi mert fáradt. Neki nem annyira ciki, akkor én is úgy csinálok mintha nem nevetném ki érte ;)

2023. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%
Igen. Az asszonykát egy chad reszeli, a béta férj meg pirnóra rejszol.
2023. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak házasságban, sima kapcsolatban is előbb-utóbb ez van. Sajnos.

N

2023. márc. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk is ez van, már évek óta nincs intimitás semmi!

Ezért keresek néha szeretőt, de sajnos a nők nagy része nem igazán dijjazza a szeretői státuszt,így nehézkes.

2023. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy is általános! Biztos, hogy ilyen is van, de szerintem egyáltalán nem ez a jellemző.

Viszont a jó hír, hogy nagyon egyszerű elkerülni, hogy szexmentes legyen a házasságod! Két lépésben meg lehet oldani:

1. Meg kell nézni, hogy kivel házasodsz.

2. Tenni kell érte, hogy jó legyen a házasság.

Ahol nincs szex, ott már semmi sincs rendben, csak a pénz és/vagy a gyerek miatt nem válnak.

2023. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Igen 9-es válaszoló. Így van ahogy írod. Ennek nincs értelme így, csak változtatni nem mernek felek. Igaz?
2023. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!