Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a házasságok is szexmente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a házasságok is szexmentessé tudnak válni, ahol kezdetben megvan az összhang és hasonlóak az igények?

Figyelt kérdés
Ha emberileg tisztelik egymást a felek és próbálják lekövetni a másik változásait akkor miért tűnik el az intimitás, a szándék arra, hogy örömet szerezzenek egymásnak? Egyáltalán mennyi idő alatt zajlik le ez a folyamat és kövesedik meg ez az állapot?

2021. júl. 3. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Persze! A szerelem elmúlik, jönnek a hétköznapi problémák. Nem mindegy, hogy 2, vagy 10 év után házasodtok, utóbbi esetben nem nagyon tud meglepni a másik, hacsak nem vagy hülye. Egy lakásvásárlás. építkezés, gyerek boríthat mindent, nem beszélve arról, hogy minden ok nélkül rohadtul nem érdekelhet szexuálisan egy idő után.
2021. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Az unalom mindent felülír.
2021. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Kimondatlan/megoldatlan problémák szőnyeg alá söprése. Jobb a békesség alapon. De ez megmérgezi mégis.
2021. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos igen..Ez akár 28 évbe is beletelhet.
2021. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem.
2021. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos igen.

15 éve vagyunk házasok,és 10 éve kezdődött, hogy ritkulni kezdett a szex és mára már nullára csökkent.

Jól kijövünk egymással a feleségemmel és összhangban, harmóniában élünk, de a részéről kihunyt az érdeklődés irántam.

Nagyon nehezen tudtam elfogadni a tényt, de ennek ellenére szeretem és nem válnék el tőle.

Azt nem állítom, hogy nem hiányzik a szex, de ha veszekednék és hisztiznék érte, azzal sem jutnék előrébb.

De, hogy megértsd kedves olvasó, mielőtt támadásba lendülnél, mert itt a, GYK-n ez nagyon divat,

Ne ítélj meg, amíg nem jártad az én utamat, és nem jártál az én cipőmben.

A feleségemmel nagyon sok rossz mindenen mentünk keresztül, amit nem kívánok senkinek és, mindenben mellettem állt, kitartott mellettem.

És in is ugyanúgy kitartottam mellette sok rosszban.

Úgyhogy van miért hűségesnek maradnom hozzá a szex mentes házasságban is.

2021. júl. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
A 6 os nagyon jól megfogalmazta. Nálunk még régebb óta tart. Szexuálisan nem illünk ősszel
2021. júl. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm a válaszod, pontosan ilyen valódi életszerű példákra voltam kíváncsi. Én még házasság előtt álló fiatal vagyok és ez érdekelne hogyan lehet az ilyesmit valahogy megelőzni, de úgy tűnik ez két emberen múlik. Ha egyik is elengedi ezt a dolgot, akkor sajnos vége, nincs megállás.

2021. júl. 6. 10:02
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos bárki bármit mond, nem tudod megelőzni! Két ember van a képletben, ez pedig nagyon bonyolítja a helyzetet.


Egyébként mindennek az az alapja, hogy te milyen vagy és a párod milyen. Vannak akiknek a szex a legfontosabb, nem számít a veszekedés, az anyagi és lelki problémák, csak az orgazmus a fontos. Van akinél egy hapci a vacsoránál, és két hétig nincs szex. A párválasztás sem igazán választás, hanem próbálkozás. Ha van sok pénzed, választhatsz autót, lakást, ruhàt. Párt akkor választhatsz ha bőven fel vagy szerelkezve vonzó tulajdonságokkal. Nem sok ember mondhatja el magáról azt, hogy 10-15 nő/férfi közül választom ki a legjobbat. Ismerkedsz, próbálkozol, majd tolerálsz. Ez a tolerancia lesz az alapja egy tartós kapcsolatnak.

2021. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Hosszútávon igen.
2021. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!