Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kaptam rgy házassági ajánlatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam rgy házassági ajánlatot légyszi adjatok tippet, döntenem kéne. Belemenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

A magánéletet illetően elég átlagos elgondolású nő vagyok, úgy gondoltam, majd szerelemből házasodok, aztán jöhet a családalapítás. Szingli vagyok, egy 6 éves kapcsolat után fél évvel, rég kihevertem az exem, én szakítottam. 28 vagyok.


De most kaptam házassagi ajánlatot egy férfitől, akivel csak 1× találkoztam, de levelezek vele hetek óta. Ő nem Magyarországon él, és nagyon gazdag, egy teches cég CEO-ja. Ja, és ő is magyar, de már régen vándorolt ki. 36 éves.

Azt mondta, ő már nagyon szeretne feleséget és gyereket, nem akar várni, azért is tett házassági ajánlatot egyből. Azt mondja ő nem hisz a randizgatásban, hanem abban, hogy a jó házasság döntés, hűség, és csapatmunka kérdése.


Azt mondja ha most igent mondok, akkor eljegyez rendesen, kiköltözök hozzá, és el is kezdhetjük szervezni az esküvőt. Mielőtt sor kerül rá, kiderül milyen együtt lakni. És után jöhet a gyerek, lehetőleg 2 éven belül már apa akar lenni. Azt mondja nem kell dolgoznom, eltart, majd ha később akarok dolgozni mikor nagyobbak a gyerekek, nem tiltja meg, de nem lesz szükséges, keres több mint eleget.



Hát nem tudom emberek ez nagyon csábító ajánlat, végre én is megházasodnék, már minden ismerősöm aki korombeli nő, házas. Készen állok a gyerekvállalásra is, anyagilag biztosítva élhetnék egy gyönyörű házban, a gyerekeimnek mindene meglenne. Azt is mondta, ha válásra kerül a sor is gobdoskodni fog róla hogy kényelmesen élhessek, főleg ha már lesznek közös gyerekeink.


Szerintetek??? Vagy megbánnám??? Nem vagyok belé szerelmes, de kialakulhat simán idővel.


2023. máj. 6. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Jaaaj már volt ilyen kamu kérdés.

De ha igaz, akkor hajrá.Ilyet csak a pszichopta gyilkosok csinálnak.Kimész hozzá, utána eladja a szerveidet.Hajrá!

2023. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 tgt ***** válasza:
97%
Vajon mennyire vagy fontos ennek a férfinek így, hogy alig ismer? És neked mennyire fontos ő?
2023. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy te az exedet kiheverted volna.Főleg miután az első dolog volt amit magadról megemlítettél az az exedhez füződő kapcsolat és csak utána írtad ezt az újat. Kit akarsz becsapni? magadat, vagy a válaszadókat? Igy korrekt választ tuti nem fogsz kapni. Írd le a valóságot, és akkor valós használható javaslatokat fogsz kapni.
2023. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Légy óvatos. Pont most történt egy hasonló sztori, ahol milliókat csalt ki a kulfoldi pasi a magyar nőből.
2023. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A teches cég CEO-ja miért interneten keresgél?

Nekem az olyan ismerőseim akik jól élnek, nincsenek arra rászorulva

2023. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Offos. Ez messzirol redflag. Vagy gyerekrablo vagy bántqlmazo vagy vmi nagy gáz van
2023. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Te csak papíron vagy 28, agyilag jó az 8-nak is. Az a tanácsom, hogy intézz magadnak gyámot, mert láthatóan fogalmad sincs az életről és alkalmatlan vagy önálló életre.
2023. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan van még olyan nő, aki ekkora ordas nagy kamut csont nélkül elhisz?

Nem bántásból, de nincs anyukád, apukád, vagy egy barátod, aki elmondaná, hogy épp most akarnak csúnyán megvezetni?

2023. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Ezt valami ostoba incel írta ki. Minden benne van amire hivatkozni szoktak: gazdag külföldi, álomélet, gyönyörű ház, eltartás, és a buta nő akit ezek látatlanban elkábítanak.
2023. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Napi troll...
2023. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!