Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, közületek van valaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, közületek van valaki aki alig tudja elviselni a férjét,de muszájból vele kell maradjon?

Figyelt kérdés
2023. máj. 6. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Van.
2023. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1#. Mi az amit már nem tudsz elviselni benne?
2023. máj. 6. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Nincs. Ha nem tudná elviselni, akkor lépne. Akár 1 szatyorral.
2023. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek ilyeneket.
2023. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen. De nagy a ház, így bírható. Annyira elhidegültünk, hogy eljutottam oda, hogy amikor az ágyban mellettem feküdt, úgy éreztem magam, mintha egy vadidegen feküdne az ágyban és nem tudtam elaludni. Szó szerint azt éreztem, hogy égnek áll a hajam tőle, annyira zavar 1 méteres körzeten belül. Ezt megoldotta végül, mert külön szobában alszik már több éve. Így bírható. Amikor megpróbáltunk helyrejönni a gyerek miatt és kézen fogva kellett mászkálni, meg romantikus randevúkra mentünk, azt kb.2 hónapig bírtam és a végén azt éreztem, ha még egyszer hozzám ér, átkarol vagy szexelni akar, lerúgom magamról a francba. Az lett belőle, hogy megmondtam, válni akarok. Sajnos anyagiak miatt elhalasztottuk és azóta éljük az életünket külön szobákban. Sose sikerült anyagilag összeszedni magunkat annyira, hogy elválhassunk. De mivel már nincs az intim zónámban, tulajdonképpen ez így tökre bírható. Könnyebb 2 fizetésből fizetni a rezsit, nem kell ide-oda rángatni a gyereket.
2023. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Kedves utolsó, szerinted jó ha a gyerek ezt látja tőletek?
2023. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Hogyne lennének áldozatszerepet felvevő, anyagias és kényelmes nők. Főleg ezen az oldalon...
2023. máj. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Az összes ilyen. De hát vsn az a pénz....
2023. máj. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# Mert te pontosan tudod, hogy a pénz miatt marad minden nő a férje mellett.
2023. máj. 7. 14:58
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

A pénz ugyanúgy a férfinak is számít. Mondom ezt férfiként. Csak az incelek fejében él az, hogy a férfi talicskával hozza haza a pénzt, az asszony meg otthon unatkozik. A valóságban a legtöbb ember beosztott. 2 fizuból kijönnek, talán minimálisat félre tudnak tenni. Ha válni kell a férfi is szívna, mert a lakást otthagyja az asszonynak a gyerek(ek)nek. Szóval albiba kéne menni + gyerektartást fizetni. Ez összesen már elvinné a fizu egészét szinte. Szóval a férfiak is maradnak ilyen kapcsolatban az anyagiak végett.


Az, hogy a gyerek(ek) mit látnak...az lenne fura ha pl. 10 éves gyerekek azt látnák, hogy anya apa falja egymást, egymás fenekét fogdossa

2023. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!