Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közületek akik megházasodtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közületek akik megházasodtak, hányan váltatok el? Manapság a házasságok túlnyomó része válással végződik?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Kb mert mindenki félrekefél.
2017. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én jelenleg egy nagyon bensőséges, szeretetteljes kapcsolatban élek, ahol a barátom olyan nekem mint a legjobb barátom, legjobb szeretőm, néha olyan mintha a tesóm, meg az apám lenne. Rengeteget tanulok tőle, és egymást támogatjuk mindenben teljes mértékben. Nagyon nagy az összhang köztünk, mind lelkiekben, mind testileg. Persze vannak problémák, de azok annyira eltörpülnek hogy nem is tudnék mondani olyan dolgot, ami probléma a kapcsolatunkban. Nagyon nagy a szeretet és szerelem. 3 éve együtt vagyunk, és a durva az hogy évről évre egyre jobban elmélyül ez az érzés, nem pedig csökken mint máshol. 100000%-ban megbízunk egymásban, olyan értékekkel rendelkezünk mind ketten amik nem minden embernek vannak. Na mindegy..

Itt arra akarok kilyukadni hogy jelenleg abszolút eltudnánk egymással képzelni hogy majd komolyabbra forduljon a kapcsolatunk. Viszont olyan kapcsolatot mint a miénk nem is láttam még. Általában látszat kapcsolatokat látok mindenhol, ahol megházasodnak, akkor nagy földöntúli boldogság van, majd pár év múlva elválnak....

2017. aug. 16. 09:37
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Jelen...nem keféltünk félre, de nem egy irányba fejlődtünk, egyre inkább más lett fontos a számomra, és totál más a feleségem számára...a vektorok kezdtek nem egy irányba mutatni...veszekedések, háborús övezet, válás...de nem bántam meg.
2017. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Olyan mint a tiéd,egyetlen egy van a környezetemben,amiről tényleg elmondható hogy nem félrelépős pár.A többi nem ilyen.Ezer százalékban soha ne legyél biztos a másikban,mert ilyenkor lehet nagyot esni.
2017. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Én a tökéletes kapcsolatokban nem hiszek, kivétel nélkül mindig kiderült, hogy azok mögött van a legmélyebb sz..r.


Nem is tökéletes férjet akarok, olyat akarok, aki az elb..szott dolgai ellenére is kell nekem és ő is engem akar, mindegy milyen mélypontra jutunk. Abban érezném, hogy ez működőképes.

2017. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem kérdés, hanem dicsekvés. Három évvel azért ne vágj fel annyira, az még elég sokmindenkinek sikerül. Majd 13-nál gyere vissza mesélni, az már több bizalomra ad okot. Aztán, ha megvan a 33 év ugyanilyen harmóniában, akkor gratulálni fogok, ha még élek.
2017. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

12 évig voltam együtt a volt férjemmel, három éve váltunk el. Nem csaltuk meg egymást, csak megszűnt a szex, kihűlt a kapcsolat, és ő jól elvolt a langyos vízben, csak én próbáltam mindig változtatni, javítani a helyzeten. Belefáradtam, elváltam. Most lusta vagyok statisztikákat keresgetni, de szerintem kb a házasságok fele végződik válással, és sokszor az elvált újra házasodik és lehet hogy a második házassága jó lesz (van ilyen idős pár ismerősöm) mert ott már le tudja szűrni a tapasztalataiból a tanulságot. Ha akarja.


Én negyven vagyok és nem hiszem, hogy nagyon újra akarnék házasodni, mert gyerekem is van és ez tovább bonyolítja a dolgot. De ki tudja, soha ne mondd, hogy soha.


Mindenesetre a házasságot nem feltétlenül bántam meg, hiszen sokat tanultam belőle. A felnőtté váláshoz hozzá tartozik az elengedés képessége.

2017. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltunk még 18 évesek, mikor megismerkedtünk, 20 hónap járás után összeházasodtunk, 19 évesen. Jövőre lesz a 10. házassági évfordulónk. Tudom miről beszélsz :) Hajrá Nektek! :)
2017. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én elváltam, de tökéletes döntés volt.
2017. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

Kb a házasságok fele végződik válással, a kapcsolatoknak meg a 99%-a szakítással. A maradék együtt marad ha boldogok ha nem, mert nem mernek váltani, azt hiszik nem találnak jobbat, vagy hogy a gyereknek olyan jó példa a szar kapcsolat.


Jó boldog kapcsolat/házasság, ami élethosszig kitart kevés van, de ne gondold, hogy ti vagytok az egyetlenek.


3 éves kapcsolattal nem kéne felvágni, mert nincs mire. Mi a férjemmel még csak 7+ éve vagyunk együtt, 5,5 éve házasok, de annyira hamar elment ez az idő, nem tűnik 7 évnek ha kimondom, vagy leírom. Nagyon kevésnek érzem még ezt is a 20-40-60 éves boldog házasságokhoz képest.

Az igen erős alapok bizony megvannak köztünk is, az érzéseink csak erősödtek az évek során.


Voltak nehéz időszakok, de soha nem távolodtunk el egymástól. Megbeszélve-nem félrekefélve és egymást szarrá alázva, nem üvöltözve, veszekedve, hanem emberi kommunikációval megoldottuk, és biztosak vagyunk abban, hogy életünk végéig együtt maradunk, de nem dicsekednék soha úgy ahogy te itt teszed. Például mi olyasmit is megbeszéltünk, megoldottunk együtt, amiért az ismerősi körömben bizony volt aki 8 év után elvált. (A probléma komolyságát tekintve biztosan nem is ők az egyetlenek akik ezt az utat választották) Mégsem érzem többnek magunkat másnál, csak mert a mi házasságunk kibírta azt a bizonyos dolgot, másé meg nem. (nálunk nem is volt kérdés, hogy együtt maradunk e)

Soha nem csaltuk, és csalnánk meg egymást, teljesen más beállítottságuak vagyunk, más az értékrendünk, mint azoknak akiknek a félredugás belefér a házasságukba/kapcsolatukba.


Elég nagyképűnek kell ahhoz lenni, hogy valaki a 3 éves járogatására verje a mellét. Majd gyere vissza akkor, ha már mondjuk 10-20-30 éve házasok vagytok, és még mindig boldogok, és nem csaltátok meg egymást, mert ez így elég komolytalan.

2017. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!