Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak közt van aki házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt van aki házasságban rájön hogy "úristen micsoda csapdába sétáltam bele" ?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem hogy a házasság csapda, mert az se nem pozitív sem nem negatív dolog, az csak az ami.


Hanem hogy van e férfi aki viszont rájött hogy neki ez egy nagy csapda és negatív az egész?



2023. máj. 14. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
van
2023. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rising Phoenix ***** válasza:
89%
Én inkább azt tapasztaltam, hogy a házasság után esik le sokaknak, hogy ez felelősséggel jár. Akkor kap észbe, hogy hoppá ezzel feladat lesz... Előtte meg megy az álmodozás szép házról, kocsiról, gyerekről.
2023. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

A házasság veszélyes mert a házasság utáni vagyonszerzés már közös.


Pl házasság után felújíttatod a tetőt, építtetsz egy melléképületet meg pl veszel egy autót és ezután jön a válás akkor ezekből a volt feleségnek lehetnek követelései, ami nem kis fejfájást okozhat utólag!

2023. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Van aki már előtte is tudja
2023. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Jelen!


Nem magával a házassággal van bajom. Illetve megértem ha valakinek ez jó és megfelel. Viszont én kb. a házasság után jöttem rá, hogy nekem a magány lenne való!


De az is igaz, amit a #3 ír. Nem vicc. Jelenleg jóval többet keresek mint a feleségem. És ezt magamtól értem el, nem tőle függött a sikerem. Keményen megdolgoztam érte. Fizettem a rezsit, a kölcsönt mindent. Szóval ez mind olyan amit magamtól is kellett volna és tudtam is volna ha egyedül élek. Na már ha most eladnánk a lakást, akkor a befizetett rész fele őt illetné. Pedig nem tett hozzá semmit... :(

2023. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A3 as válaszoló pragmatikus. Viszont, ez is nagyon jó megközelítés.
2023. máj. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez mind előtte sem titok. A házasság jogi szerződés nem egy romantikus gesztus.
2023. máj. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a könyv erről azt írja, hogy sokan érzik így (korábban maga a szerző is), ami nem azt jelenti, hogy azt ne lehetne kijavítani: [link]
2023. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!