Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen jelei vannak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha a férj már nincs benne érzelmileg a házasságban?

Figyelt kérdés
Itt most nem a megcsalásra gondolok. Hanem, ha már érzelmileg kihűlt mondjuk. Olyanok válaszoljanak, akik részesei voltak egy nem jól működő házasságnak.

2023. ápr. 18. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Pl ha rád hagy mindent. Te intézd a vendéglistát,lekakilja hol lesz az esküvő utáni buli,stb...

De ha már ilyen eszedbe jut,őt kellene mrgkérdezned,hogy egyáltalán szeretné-e ezt az egészet. Ha van külső nyomás,/pl jön a baba/, az a férfinek csak kötelességnek tűnik. Igazából egy szerelmes férfi lelkes,és eszedbe se jutna jeleket keresni.

2023. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem ölel meg,nem puszil meg,érintés nélkül elmegy melletted. Állandóan fáradt mindenhez,de azt mondja,hogy nem veled van a baja. Türelmetlen. Segítséget igényli és elvárja,de nem igazán működik ez fordítva. Ebben élek jelenleg és kezd elegem lenni. Szerinte semmi baj nincs,csak feszült a munka az egyetem(45 évesen kezdte el)és a gyermekünk állandóan betegeskedése miatt. Igazából csak azért nem lépek,mert alapvetően nem rossz ember...a lányunk imádja. Nem veszekszünk. Szex is,ha van,akkor az jó. Meg aztán milliókat öltem a házba és egyáltalán nem akarok vissza a

költözni anyámék,amikor én is bele tettem rengeteget. Pedagógus fizetésből nem tudok egy albérletet fenntartani és nevelni a 4 éves lányunkat. Ő meg nem tudja fizetni nélkülem a hiteleit és szintén pedagógus fizetésből megélni mellette. Neki nincs más ez tuti...nekem lehetne,de nem valószínű,hogy kockáztatom az alapvetően nyugodt,de boldogtalan életemet és aránylag jólétemet egy kaland kedvéért. Annyit nem ér az egész.

2023. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli veled kapcsolatban kb. semmi, vagy vitatkozik folyamatosan.
2023. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha már nem érdekled.
2023. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 értő olvasás nem az erősséged.

#2 szinte szóról szóra azt írtad le, ami nálunk van... Elég gáz egy helyzet ez 😔

2023. ápr. 18. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben voltam én is, amit 2-es leírt, csak férfiként. Szintén diploma és utána külföldi munka. A végén megcsalt az asszony, váltunk. A 2 gyereket felváltva neveljük. Lehetett volna másképp, de ahhoz már nem volt elég türelmünk 18 év kapcsolat után.
2023. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
17 év házasság után, évekig csalt a volt feleségem. Mindenünk megvolt. Elhidegült tőlem, mindent tagadott,tagad a mai napig is ami engem már nem érdekel,ennyit a nőkről.
2023. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7. A (nők) általánosságban, nem egyenlők a te feleségeddel és az ő értékrendjének hiányával. Talán el kéne gondolkodnod azon, mennyire hiányozhatott neki valami mégis a kapcsolatból, ha máshoz menekült. Pl sok pasi azt hiszi, hogy ha anyagilag biztosítva van a család az már elég. De léteznek más dolgok is. Érzelmek, törődés, intimitás, kielégítettség satöbbi. Ha ezek nincsenek meg, és emellé sajnos nincs meg az értékrend sem az emberben , hogy amíg van valakim, nem kefélek mással, akkor igen, félre fog járni.

Vagy pont ellenkezőleg, és folyton aggódni kell a pénz miatt, az is stresszt tehet az emberre, aminek levezetésére nem megfelelő módszert választ.

2023. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs szex, nincs csók, nincs ölelés. Nem érdekel merre van, nem érdekel hogy mit csinál, nincsenek közös programok, beszélgetés csak néha-néha, az is csak úgy a semmiről. Röviden ennyi, ez az én életem. 49F
2023. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szgépnél b@szódik egész nap. Hétvégéken döglik. Egykedvű. Ha kérdeztem, mi a gond, beszélgessünk, a válasz, hogy semmi. Nálunk szex az volt még, nyilván attól még felállt rám, hogy nem szeret (vonzó nőnek mondanak).

Nálam az volt az utolsó, hogy nem mondta el, hogy munkahelyet váltott. (Amúgy nagyon előnyös váltás volt.) Szombaton kérdezte meg apám tőlem, hogy miért nem meséltem, hogy a férjem hétfőn kezd az új helyén. Akkor már emberileg szarul érezte magát a régi helyén fél éve, és mindent úgy csinált végig, hogy nem vont be egyáltalán (álláskeresés, aztán felmondás, 2.5 hónap felmondási idő, semmit nem mondott. )

Ekkor raktam össze a holmiját, és mehetett Isten hírével (a én lakásomban laktunk), 11 évem ment a levesbe (gyerek nem volt).

2023. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!