Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy friss házas miért flörtöl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy friss házas miért flörtöl?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki alig 1 éve házas, pár hónapja ismerem, de érzem, hogy tetszem neki. Mindig néz, keresi a szemkontaktust és ha ő mond viccet több ember előtt nézi, hogy én is nevetek-e. Meg érzem, hogy közel akar kerülni hozzám, látom rajta a mozdulataiból, de rá sem kell néznem és érzem, hogy vonzom. Ugyanez volt egy férfival a házból, majdnem minden reggel egyszerre mentünk ki a kapun, és állandóan nézett. Aztán láttam a terhes feleségével. Ilyenkor a férfiak az otthoni hiányt próbálják betölteni, vagy miért flörtöl egy friss házas férfi? A kollégamnál arra is gondoltam, hogy csak nagyon barátkozó személyiség és én értem félre. Hogy lehet ezt eldönteni?

#flört #friss házasság
2023. máj. 24. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Azért hogyha flörtöl, akkor nincs mit eldönteni.

Meglehet neki mondani, hogy fejezze be, vagy ne vedd figyelembe hátha észre veszi magát.

Egyébként van úgy, hogy otthon nem kapnak meg mindent, vagy csak szerintük kevés, mert igazából csak elvette a nőt, mert régóta együtt voltak de (már vagy soha) nem szereti.

2023. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy az előző is írja. Nagyon sokan házasodnak "tiniszerelemből". Tehát 7-10 éve együttvannak "tizeniksz" éves koruktól. Megszokták, hogy ott van a másik. Hogy szerelmesek-e? Nos ennyi év után kötve hiszem. Ott már nem szerelemről szól az egész. Perszehogy észrevesz, megnéz más csinos nőt is egy férfi. Amit leírtál az még nem tűnik annyira tolakodónak szerintem. Előbb utóbb kiderül...


Bár az sem biztos. Sokan vannak, akik bár keresik a szemkontaktust, a másik társaságát, de konkrét lépéseket nem tesznek sosem.

2023. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Az hogy valaki házas az már sajnos semmit nem jelent.
2023. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Kapuzárási pánik a házasságtol
2023. máj. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Mi rossz van a flörtben? Miért tilos? Én nem látok benne semmi rosszat. Egyik sem ment oda hozzád konkrét lépésekkel, csak játszanak. Én mindig is flörtöltem a férfiakkal, ilyen a személyiségének, vicces, játékos nő vagyok. A férjem imádja. Nem kell ilyen szigorúak lenni. 32/N
2023. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Nézni szabad, az nem mindegy hogyan.Takodó vagy tényleg csak látszik rajt, hogy tetszel neki.Attól még, hogy kapcsolatban can valaki, meg latja, aki bejön neki.Nincs ezzel baj.
2023. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!